Modry

doTERRA Badanie Deep Blue®

Mieszanka olejków eterycznych Deep Blue składa się z olejków z Wintergreenkamfora, Peppermint, Blue Tansy, rumianek niemiecki, Helichrysumi Osmantusa. W niedawnym badaniu naukowcy z DoTERRA efekt Mieszanka olejków eterycznych Deep Blue na ludzkich komórkach skóry za pomocą systemu fibroblastów skóry BioMAP®. Dodając pewne czynniki do hodowanych komórek skóry, naukowcy wywołali odpowiedź komórkową zaprojektowaną w celu naśladowania komórkowej odpowiedzi zapalnej u żywej osoby. Niektóre z wstępnie zainfekowanych komórek skóry zostały wystawione na działanie Mieszanka olejków eterycznych Deep Bluepodczas gdy inni zostali sami.

Po ekspozycji na mieszaninę komórki zebrano i rozerwano. RNA wyekstrahowano z roztworu zawierającego zawartość komórek i przesłano do analizy mikromacierzy RNA. Wyniki mikromacierzy wskazują, że szlaki sygnałowe związane ze stanem zapalnym, immunomodulacją i gojeniem ran zostały zaburzone w komórkach Mieszanka olejków eterycznych Deep Blue.

Główne aktywne składniki ModrySalicylan metylu, mentol, eukaliptol i kamfora to cząsteczki organiczne, które mają korzystne właściwości i są szeroko stosowane w różnych produktach ochrony zdrowia. Te fakty wraz z wynikami eksperymentów pomagają wyjaśnić, dlaczego Modry działa uspokajająco po wysiłku fizycznym.

BioMAP® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy DiscoverX Corporation.

Koszyk