Pakiet witalności na całe życie

Badanie kliniczne dōTERRA Lifelong Vitality Pack

Zaprojektowany jako podstawa dla Twoich codziennych potrzeb żywieniowych, jest doTERRA Pakiet witalności na całe życie produkt, który każdy powinien znać. doTERRA naukowcy niedawno opublikowali badanie kliniczne na temat doTERRA Pakiet witalności na całe życie, testując potencjalne skutki zdrowotne.

W badaniu klinicznym zrekrutowano 16 osób do podjęcia doTERRA Pakiet witalności na całe życie przyjmować suplementy zgodnie z zaleceniami i kontynuować normalną dietę i ćwiczenia. Od każdego pacjenta pobrano próbkę krwi i przeprowadzono badanie zarówno przed, jak i po dwumiesięcznej suplementacji.

Następujące markery wykazały statystycznie istotną poprawę po suplementacji: stężenie lipidów we krwi, insulina na czczo, biomarkery sercowo-naczyniowe, EPA oraz stosunek AA/EPA. Te biomarkery zdrowia wykazały, że doTERRA Pakiet witalności na całe życie suplementy miały pozytywny wpływ na biochemiczne wskaźniki zdrowia sercowo-naczyniowego, stan przeciwutleniaczy, stany zapalne i kontrolę poziomu glukozy we krwi.

Ponadto wszystkie wyniki w badaniu uległy poprawie po suplementacji. Badani zgłaszali większą jasność umysłu, energię, motywację, kontrolę, równowagę, szczęście i różne subiektywne miary poprawy zdrowia po zażyciu doTERRA Pakiet witalności na całe życie przez dwa miesiące.

Wyniki te dostarczają naukowego wsparcia dla tego, co stali użytkownicy doTERRA Pakiet witalności na całe życie już wiem. Włączenie tych suplementów do codziennej diety może wspierać zdrowie w następujących kategoriach: zdrowie układu krążenia, zdrowie metaboliczne, stan zapalny, stan antyoksydacyjny, poziom energii, odporność i nastrój.*

 

*Te oświadczenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Koszyk