Uzdrawiające niedziele w Almere w niedzielę 19 lutego 2023 r

Połącz się ponownie ze swoją wewnętrzną mocą.

Monira Danielsa jest naszym specjalistą od hackowania umysłu. Dla skupienia, odprężenia i odprężenia możesz użyć opukiwania - EFT. Wyjaśnia, w jaki sposób możesz wykorzystać tę technikę wraz z aromatem olejku eterycznego w swoim codziennym życiu. Zakończymy z nim ten dzień, aby wskazówki, które otrzymałeś i pomysły, które chcesz rozwinąć, również pozostały. W ten sposób faktycznie zabierzesz się do pracy w nadchodzącym tygodniu!

Magia EFT i doTERRA Olejki eteryczne

Olejki eteryczne były używane od wieków w celu promowania (emocjonalnego) uzdrawiania i dobrego samopoczucia. Te potężne związki roślinne są ekstrahowane z korzeni, liści, kwiatów i innych części roślin i zawierają unikalne właściwości terapeutyczne, które wpływają na umysł i ciało.

Jednym z głównych powodów, dla których olejki eteryczne są dobre do uzdrawiania emocjonalnego, jest to, że działają na układ limbiczny, część mózgu odpowiedzialną za kontrolowanie emocji i zachowania. Kiedy wdychasz olejek eteryczny, cząsteczki są przenoszone przez nerw węchowy do układu limbicznego, gdzie wyzwalają uwalnianie różnych hormonów i neuroprzekaźników, które wpływają na twój nastrój i uczucia.

Technika Emocjonalnej Wolności, czyli EFT, jest potężnym narzędziem promującym uzdrowienie emocjonalne i dobre samopoczucie. EFT jest formą psychologii energetycznej, która polega na opukiwaniu określonych punktów na ciele podczas skupiania się na konkretnym problemie lub emocji. Uważa się, że proces ten równoważy system energetyczny organizmu i uwalnia negatywne emocje, prowadząc do lepszego zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

Jedną z głównych zalet EFT jest zdolność do zmniejszania stresu i niepokoju. Skupiając się na konkretnych problemach i opukiwaniu punktów energetycznych ciała, EFT może pomóc uspokoić układ nerwowy i przynieść poczucie równowagi i relaksu ciała i umysłu. Może to być szczególnie pomocne dla osób zmagających się z przewlekłym stresem lub lękiem, ponieważ może pomóc przerwać cykl negatywnych myśli i uczuć, które mogą przyczyniać się do tych warunków.

Ogólnie rzecz biorąc, EFT jest bezpiecznym i skutecznym sposobem promowania emocjonalnego uzdrowienia i dobrego samopoczucia. Kiedy ta technika jest połączona z leczniczą mocą czystych olejków eterycznych z doTERRA dzieje się coś magicznego. Możesz tego doświadczyć na własnej skórze i nie mogę się doczekać spotkania z Tobą w jedną z Uzdrawiających Niedziel.

Monir.

Niedziela Uzdrowienia 19 lutego 2023 r  25,00

Informacje o płatności

Dodatkowe informacje

Twoje zamówienie

Produkt
Ilość
Suma
Koszyk Razem  0,00
Zamówienie Razem  0,00
  • Wybierz swój bank

Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane do przetworzenia Twojego zamówienia, wsparcia Twojego doświadczenia na tej stronie oraz do innych celów opisanych w naszym polityka prywatności.
Pytasz o swój numer telefonu, aby doręczyciel mógł wysłać Ci wiadomość, jeśli pojawi się aktualizacja dotycząca Twojej przesyłki.