Układ krążenia

Układ krążenia jest jednym z wielu układów organizmu, który pomaga Ci prawidłowo funkcjonować i zachować zdrowie. Układ krążenia składa się z serca, krwi i naczyń krwionośnych. Jego głównym zadaniem jest przenoszenie tlenu przez ciało do komórek i wyprowadzanie produktów przemiany materii z komórek poza organizm. Aby Twój układ krążenia działał prawidłowo, ważne jest, aby zachować zdrowe serce i utrzymywać prawidłowe ciśnienie krwi.

PORADY

  • Przyjmuj cztery kapsułki xEO Mega dziennie do posiłków.
  • Weź jedną lub dwie krople majeranku i Copaiba w wegetariańskiej kapsułce każdego ranka.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego serca, jest prowadzenie zdrowego, aktywnego stylu życia. Ćwiczenia pomagają wzmocnić serce, a także pomagają poczuć się bardziej energicznym. doTERRA motywacja, Peppermint, Wild Orange i inne podnoszące na duchu olejki mogą pomóc Ci poczuć energię, aby osiągnąć swoje cele fitness. Ponadto możesz dodać więcej ćwiczeń do swojej codziennej rutyny, chodząc po schodach, chodząc podczas rozmów telefonicznych, jeżdżąc na rowerze do szkoły z dziećmi, spacerując wieczorem i rozciągając się przed snem (pomyśl o jodze). Jeśli chodzi o zdrowie serca, wszystkie małe kroki razem mają duży wpływ na twoje zdrowie.

Ważne jest również, aby łączyć kwasy tłuszczowe omega-3 z dietą, aby wspierać zdrowie serca. W nowoczesnej diecie często brakuje kwasów omega-3, ponieważ występują one naturalnie tylko w owocach morza i kilku roślinach, ale te zdrowe nienasycone tłuszcze poprawiają zdrowie serca.* xEO Mega dostarcza szeroką gamę kwasów omega-3, w tym EPA , DHA, ALA i SDA wspierające zdrowie układu krążenia.* Codzienna suplementacja xEO Mega pomaga wspierać zdrowie serca i prawidłowy poziom ciśnienia krwi w normalnym zakresie.

Olejki eteryczne mogą być również dobrze stosowane. Cinnamon Kora i Cassia olejki eteryczne mogą promować zdrowe krążenie i funkcje sercowo-naczyniowe, gdy są stosowane wewnętrznie. Zastosowanie wewnętrzne majeranku i Copaiba może wspierać zdrowie układu krążenia. Jeśli wspieranie zdrowia serca jest dla Ciebie szczególnie ważne, weź od jednej do dwóch kropli każdego ranka w wegetariańskiej kapsułce.

Dla wielu osób masaż to kojący sposób na krążenie. Mieszanka AromaTouch jest idealnym towarzyszem masażu. Działa kojąco i relaksująco, wzmacniając korzyści płynące z masażu. Nałóż jedną lub dwie krople na wybrany obszar i wmasuj z dala od serca. Możesz też mieć kroplę Peppermint Dodaj, aby uzyskać łagodnie stymulujące uczucie. Użyj olejków eterycznych rozcieńczonych frakcjonowanym olejem kokosowym.

Najlepsze produkty

Filmy

Koszyk