Cyrkulacja

Układ krwionośny jest jednym z wielu układów organizmu, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu i zachowaniu zdrowia. Układ krwionośny składa się z serca, krwi i naczyń krwionośnych. Jego głównym zadaniem jest przenoszenie tlenu w całym organizmie do komórek i odprowadzanie produktów odpadowych z komórek poza organizm. Aby układ krążenia funkcjonował prawidłowo, ważne jest, aby utrzymać serce w zdrowiu i utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi.

TIPS

  • Przyjmować cztery kapsułki xEO Mega dziennie z posiłkami.
  • Zażywaj codziennie rano po jednej do dwóch kropli majeranku i Copaiba w kapsułce wegetariańskiej.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego serca, jest prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia. Ćwiczenia pomagają wzmocnić serce, a także sprawiają, że czujesz się bardziej energiczny. doTERRA Motivate, mięta pieprzowa, dzika pomarańcza i inne olejki podnoszące na duchu pomogą Ci poczuć się energicznie, aby osiągnąć swoje cele fitness. Ponadto, możesz dodać dodatkowy ruch do swojej codziennej rutyny poprzez chodzenie po schodach, chodzenie podczas rozmów telefonicznych, jazdę na rowerze do szkoły z dziećmi, wieczorny spacer i rozciąganie przed snem (pomyśl o jodze). Jeśli chodzi o zdrowie serca, wszystkie małe kroki razem wzięte robią wielką różnicę dla Twojego zdrowia.

Aby wspierać zdrowie serca, ważne jest również połączenie kwasów tłuszczowych omega-3 z dietą. Kwasy tłuszczowe omega-3 są często niewystarczające we współczesnej diecie, ponieważ występują naturalnie tylko w owocach morza i kilku roślinach, ale te zdrowe nienasycone tłuszcze poprawiają zdrowie serca.* xEO Mega dostarcza szeroką gamę kwasów tłuszczowych omega-3, w tym EPA, DHA, ALA i SDA, aby wspierać zdrowie układu sercowo-naczyniowego.* Codzienna suplementacja xEO Mega pomaga wspierać zdrowie serca i prawidłowy poziom ciśnienia krwi w normalnym zakresie.

Olejki eteryczne mogą być również stosowane z dobrym skutkiem. Olejki eteryczne z kory cynamonowca i kasji mogą wspomagać zdrowe krążenie i funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, gdy są stosowane wewnętrznie. Wewnętrzne stosowanie majeranku i Copaiba może wspomagać zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Jeśli wspieranie zdrowia serca jest dla Ciebie szczególnie ważne, zażywaj jedną do dwóch kropli w kapsułce wegetariańskiej każdego ranka.

Dla wielu osób masaż jest kojącym sposobem na wspomożenie krążenia. Mieszanka AromaTouch jest idealnym towarzyszem do masażu. Oferuje kojące i relaksujące efekty, które zwiększają korzyści płynące z masażu. Nanieść jedną do dwóch kropli na wybrane miejsce i wmasować w kierunku od serca. Możesz również dodać kroplę mięty pieprzowej, aby uzyskać delikatne uczucie pobudzenia. Użyj olejków eterycznych rozcieńczonych frakcjonowanym olejem kokosowym.

Top Producten

Videos