Trawienie

Układ trawienny rozkłada pokarm i wchłania składniki odżywcze, które są następnie wchłaniane do krwi. Trawienie pozwala Twojemu organizmowi uzyskać składniki odżywcze i energię, których potrzebuje, aby zachować zdrowie, szczęście i siłę. Różne olejki eteryczne i suplementy diety mogą wspomóc zdrowe trawienie i złagodzić dyskomfort.

TIPS

  • DigestZen należy stosować wewnętrznie po posiłkach, aby wspomóc trawienie. Zażywać od jednej do trzech kropli w wodzie lub w żelu miękkim.
  • Złagodzić dolegliwości żołądkowe, które pojawiają się od czasu do czasu, nakładając kroplę DigestZen, Cytryny, Kopru włoskiego lub Imbiru na żołądek i delikatnie masując. Rozcieńczyć z olejem bazowym.
  • Złagodzenie dyskomfortu po posiłku poprzez żucie DigestTab®.
  • Wspieraj zdrowy przewód pokarmowy z probiotykiem PB Assist®+.

Chociaż układ trawienny często kojarzony jest tylko z żołądkiem i jelitami, w rzeczywistości jest on o wiele bardziej skomplikowany. Aby funkcjonować na optymalnym poziomie, układ trawienny wymaga najwyższej wydajności wszystkich narządów (w tym żołądka i jelit), a także wątroby, nerek i pęcherzyka żółciowego.

Objawy problemów trawiennych mogą obejmować ból brzucha lub podbrzusza, bekanie, gazy, uczucie przepełnienia itp. Wiele olejków eterycznych wspomaga zdrowe trawienie i łagodzi dyskomfort.* Koper włoski, imbir i mięta pieprzowa są tradycyjnie stosowane na całym świecie ze względu na swoje właściwości poprawiające trawienie. DigestZen® Digestive Blend to wspaniała mieszanka olejków wspomagająca trawienie pokarmów, łagodząca dyskomfort żołądka, który może się czasami pojawić, oraz zmniejszająca wzdęcia spowodowane gazami.* Dodatkowo, suplementy diety DigestZen dostarczają ukierunkowanych rozwiązań dla optymalnego trawienia i większego komfortu.*.

Zaburzone trawienie może powodować niedobór energii, spadek odporności, przyrost masy ciała i dyskomfort żołądkowo-jelitowy. Możesz wspomóc swoje trawienie poprzez spożywanie zdrowej diety bogatej w błonnik i picie dużej ilości wody. Pomocne może być również przyjmowanie dobrego suplementu probiotycznego (takiego jak PB Assist®+).

Trzustka wytwarza enzymy, które są wykorzystywane przez jelito cienkie do rozkładania pokarmu. Jeśli Twoja trzustka nie wytwarza wystarczającej ilości enzymów, możesz odczuwać dyskomfort. Stosowanie DigestZen TerraZyme podczas posiłków wspomaga trawienie i metabolizm.

Top Producten

Videos

Przewiń do góry