LRP

Odbiorca hurtowy

Hurtownia Costumer można kupić od produktów dōTERRA w cenach hurtowych. Klienci płacą w pierwszym roku 20 euro kosztów administracyjnych, a w kolejnym roku 15 euro, za co otrzymują z powrotem olejek miętowy o wartości 20 euro. Hurtownia otrzymuje 25% zniżki na wszystkie produkty, a także może uczestniczyć w programie LRP, oszczędzając punkty, aby uzyskać darmowe produkty, nie mogą zapisywać ludzi.

Oszczędzaj zamawiając

Jeśli chcesz jeszcze bardziej wykorzystać swoje konto benefitowe, to dzięki Programowi Lojalnościowemu (Loyalty Rewards Program – LRP) możesz zaoszczędzić na darmowych produktach!

Z programem LRP oszczędzasz na darmowych produktach, porównaj to do mil lotniczych lub znaczków w supermarkecie. Jako uczestnik programu, podczas składania zamówienia zbierasz punkty, które możesz wykorzystać na zakup darmowych produktów. Im dłużej uczestniczysz w programie, tym więcej punktów możesz zdobyć: aż do 30% wszystkich miesięcznych zakupów!

Twój cennik wyraźnie określa, ile punktów PV ma dany produkt.

Przykład: składasz zamówienie o wartości € 65, – / 60 punktów pv, otrzymasz, gdy zaczniesz 10% tak 6 punktów. Jeśli przez rok złożysz zamówienia na co najmniej 50 pv, Twój procent będzie wzrastał co kwartał, a po upływie tego roku otrzymasz 30% na punkty pv w każdym miesiącu. Tak więc w tym przykładzie otrzymasz 60 punktów pv = 18 punktów!

I są pewne warunki:

  • Minimalne miesięczne zamówienie LRP w wysokości 50 PV, aby otrzymać punkty produktowe.
  • Zamówienia LRP muszą zawierać więcej niż 50 PV na zamówienie, aby uzyskać wyższy procent.
  • Zlecenia to minimum 1 PV, aby utrzymać zarówno poziom LRP (%), jak i wcześniej zdobyte punkty. Jeśli więc nie chcesz zamawiać tak dużo, nie ma się czym przejmować i nie stracisz punktów. Tylko że wtedy nie oszczędzasz punktów w tym miesiącu i nie idziesz w górę w %.
  • Musisz być uczestnikiem LRP przez co najmniej 60 dni, aby punkty mogły zostać wymienione.
  • Twoje pierwsze zlecenie nigdy nie jest zleceniem LRP

Stawki LRP, które mogą wzrosnąć kwartalnie do 30%.

Promocje miesięczne

Możesz wziąć udział w akcji “produkt miesiąca”. Przy zamówieniu do 15 dnia miesiąca za 125 punktów pv otrzymujesz darmowy produkt, co miesiąc jest inny. Czasami jest to buteleczka Dzikiej Pomarańczy, ale także regularnie 5 ml droższego olejku, takiego jak Frankincense.

W każdym miesiącu pojawia się produkt akcji, który można nabyć z 10% rabatem.

Istnieje również regularna akcja o wartości 200 punktów PV. Przy zamówieniu za 200 punktów pv dostajesz drogi olej lub inny produkt za darmo. Tak więc w grudniu było to Frankincense, a w marcu Deep Blue Rub + Deep Blue Touch. Są to bardzo fajne akcje, które mają na celu zapoznanie Was z nowymi, szlachetnymi produktami, których sami moglibyście nie kupić. Dwa razy w roku odbywa się również akcja BOGO (buy one, it one)! Na przykład zamawiasz 1 olej, a drugi dostajesz za darmo.

Kiedy tylko zechcą, mogą awansować do tytułu Wellness Advocate.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami lub wyślij e-mail na adres: info@aromapro.nl.

Przewiń do góry