Współpracuj z nami!

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć podróż w kierunku rozwoju osobistego i zmienić życie ludzi?
Jako Zwolennicy Wellness firmy doTERRA mamy misję, aby dać innym możliwość przejęcia kontroli nad swoim zdrowiem i samopoczuciem. Budując nasz biznes, rozwijamy się również osobiście i duchowo, uczymy się stawać lepszymi liderami i bardziej współczującymi ludźmi. Czy jesteś gotowy, aby odkryć transformującą moc naturalnych rozwiązań zdrowotnych i przedsiębiorczości skoncentrowanej na sercu? Jeśli tak, to czytaj dalej, a pokażemy Ci, że DoTERRA to o wiele więcej niż olejki eteryczne.

Nazywamy się Monir i Tanja Daniels, Blue Diamond Wellness Advocates i zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej misji, jaką jest dostarczanie naturalnych rozwiązań zdrowotnych ludziom na całym świecie.
Wierzymy, że istnieją trzy rodzaje motywacji do rozpoczęcia działalności firmy DoTERRA: zarabianie na własnych zamówieniach, uzupełnianie dochodów lub budowanie udanej kariery w branży zdrowia osobistego i wellness, tak jak my to zrobiliśmy. Czy potrafisz sobie wyobrazić satysfakcję, jaką daje pomaganie innym w osiąganiu zdrowia i szczęścia, a jednocześnie budowanie udanego biznesu?

Chęć:

Kto nie kocha darmówek?

Czy ktoś ma więcej pieniędzy na wakacje lub hobby?

A co z wolnością finansową?

Ale dlaczego DoTERRA, pytasz? Cóż, nie jesteśmy typową firmą marketingu sieciowego. Jesteśmy firmą zorientowaną na ludzi, która bardzo dba o środowisko i wszystkich uczestników procesu, od osób pracujących “dla butelki” po klientów końcowych.
Dzięki inicjatywom ” Współdziałanie w pozyskiwaniu surowców” i “Uzdrawiające ręce ” dbamy o to, by każdy etap podróży był jak najbardziej etyczny i zrównoważony. Oznacza to, że współpracujemy bezpośrednio z rolnikami i destylatorami, którzy produkują nasze oleje, aby zapewnić im sprawiedliwe wynagrodzenie i zrównoważony proces pozyskiwania. Healing Hands, filantropijne ramię firmy doTERRA, wspiera społeczności w potrzebie na całym świecie, a jako Orędownik Wellness możesz aktywnie uczestniczyć w inicjatywach Healing Hands, a nawet rozpocząć własną!
Tym, co naprawdę odróżnia firmę DoTERRA od innych podobnych organizacji, jest jej zaangażowanie w zachowanie czystości na wszystkich poziomach.
Jeśli chodzi o olejki eteryczne, firma DoTERRA jest liderem na rynku, oferując 100% czyste olejki Certified Pure Tested Grade (CPTG). Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej jakości.
Zaufaj nam, twój nos wyczuje różnicę, a twoje serce poczuje różnicę!

Jeśli dołączysz do nas na naszej drodze doTERRA, będziesz pracować z ludźmi o podobnych poglądach, korzystać z naszego ośmioletniego doświadczenia i budować biznes, w którym serce i służba są w centrum uwagi.
Naszym celem jest pomaganie innym, by stali się najlepszą wersją samych siebie, ciesząc się zdrowym stylem życia i nastawieniem na rozwój.

doTERRA to możliwość marketingu sieciowego dla osób, które normalnie drżą na myśl o marketingu sieciowym. W naszym biznesie nie chodzi o to, żeby sprzedać jak najwięcej produktów – prowadzimy ludzi przez ich własną podróż do dobrego samopoczucia. Co więcej, nasz plan wynagrodzeń jest sam w sobie podróżą do samourzeczywistnienia! Każdy krok i stopień oznacza pokonanie osobistych przeszkód lub porzucenie ograniczających przekonań.

Praca z nami oznacza również doświadczony mentoring i sprawdzone narzędzia. Pomożemy Ci w Twojej podróży do stworzenia własnej ścieżki budowania biznesu, używając sprawdzonych metod i strategii, aby przyciągnąć ludzi, z którymi uwielbiasz pracować.

Na co więc czekasz? Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży i razem dokonajmy zmian!

Pamiętasz, jak byłeś dzieckiem i wiedziałeś, że przyszedłeś do tego życia, aby zmienić świat na lepszy? To jest rodzaj emocjonalnego wyzwalacza, który nas napędza i wierzymy, że będzie napędzał również Ciebie. Nadszedł czas, by ożywić to uczucie! Zapraszamy cię do przyłączenia się do nas w podróży, która zmieni nie tylko twoje własne życie, ale także życie innych.

Osiągnięcie sukcesu w firmie doTERRA oznacza uwolnienie się od konieczności życia na własnych warunkach. Możesz zarządzać swoim własnym harmonogramem, wybierać ludzi, z którymi chcesz pracować i budować stały dochód, który może trwać przez dziesiątki lat. Rozwiniesz umiejętności przywódcze i staniesz się liderem swojego życia i biznesu. Ponadto będziesz mógł uczestniczyć w zjazdach i szkoleniach dla liderów w najpiękniejszych miejscach w Europie.

Praca z nami oznacza bycie częścią ciepłego, wspierającego (i zabawnego!) zespołu, w którym możesz rozwijać się we własnym tempie.
Nie masz doświadczenia w sprzedaży? Nie ma problemu!
Szkolimy cię po drodze za pomocą naszego sprawdzonego systemu. Tworzymy wspaniałe wydarzenia (fizyczne i internetowe) dla ludzi o podobnych poglądach, aby połączyć się ze sobą i wzmocnić naszą sieć, a ty możesz w nich uczestniczyć! Razem jesteśmy silniejsi i gwarantujemy, że z nami nigdy nie będziesz czuł się samotny na swojej drodze, będziesz miał wszystkie narzędzia i wiedzę, których potrzebujesz, aby zbudować biznes, z którego będziesz dumny.

Tak, chcę zacząć korzystać z usług firmy DoTERRA, co teraz?

Oczywiście możesz od razu zapisać się na jeden z zestawów startowych i zacząć od razu, ale może lepiej będzie, jeśli najpierw odwiedzisz nas na warsztatach lub przy kawie, abyś mógł poczuć, kim jesteśmy i czy istnieje możliwość kliknięcia. Szczególnie jeśli chcesz budować biznes, będziemy dużo pracować razem i dobrze się bawić! Dlatego dla nas partnerstwo i przyjaźń idą w parze!
Zadzwoń, porozmawiaj z nami lub wyślij e-maila – chętnie się z Tobą skontaktujemy. Zrób krok teraz, wszechświat kocha działanie!

Zostań też AromaPro!

Tanja w Kenii, gdzie destyluje się korę cynamonu.

Jestem tak zainspirowana firmą DoTERRA i jej olejkami eterycznymi, że udało mi się rozszerzyć moją praktykę trenerską o naturalne narzędzia firmy DoTERRA. Moi klienci korzystają z olejków eterycznych, które wzmacniają i wzbogacają doświadczenie coachingu. To prowadzi do bardziej udanego życia, w którym jest więcej harmonii i radości.

Moi super motywujący liderzy upline, Tanja i Monir, stali się moimi przyjaciółmi na przestrzeni lat, aktywnie wspierając i zachęcając mnie nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Spotykamy się jak równy z równym i uzupełniamy swoje umiejętności i talenty. Ta wymiana jest tak bardzo wartościowa i wzbogacająca, że nie chciałbym jej pominąć w swoim życiu.