Rozpoczęcie pracy z olejkami eterycznymi

Zacznij używać olejków eterycznych

Bardzo najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest przede wszystkim upewnienie się, że otrzymujesz najwyższej jakości olejki eteryczne. Tak, wszystkie olejki eteryczne nie są sobie równe. Jakość naprawdę zależy od źródeł zaopatrzenia (gdzie uprawiane są rośliny), metod destylacji i badań.Ja kupuję moje olejki od firmy doTERRA. Firma, która jest zaangażowana w najlepsze zaopatrzenie i tworzenie relacji na całym świecie, które naprawdę zmieniają życie naszych plantatorów. Nie tylko to, ale jest to dla mnie bardzo ważne, że w moich produktach nie ma żadnych chemikaliów, chwastów, wypełniaczy, pestycydów i innych. Korzystam z usług firmy, której standardy są bardziej rygorystyczne niż w przypadku tradycyjnych produktów ekologicznych! Testy są dla mnie ważne, tak jak dla Ciebie. Nie jesteś pewien? Po prostu poczuj różnicę. Myślę, że się ze mną zgodzisz!

Następnie, chcesz się upewnić, że zaczynasz od członkostwa hurtowego, nawet jeśli jesteś zupełnie nowy w idei olejków eterycznych. Jako członek hurtowy (czyż nie chcesz być również swoim własnym Rzecznikiem Wellness?), otrzymasz następujące niesamowite korzyści:

  • Hurtowe ceny na wszystko, co zamówisz (to 25-55 zniżki na każde zamówienie).
  • W momencie rejestracji możesz zacząć od specjalnego “zestawu rekrutacyjnego”, który da Ci więcej bonusów na start.
  • Żadnych minimów, kwot czy zobowiązań.
  • Tony edukacji wokół produktów i szkoleń online.

możliwość skorzystania z programu lojalnościowego, który, jak wspomniano powyżej, zwiększy Twój rabat 25% do 55%!

ODWIEDŹ NASZĄ SEKCJĘ FAQ, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

ZACZNIJ OD ZESTAWU, ABY UZYSKAĆ DODATKOWE OSZCZĘDNOŚCI

DLACZEGO POWINIENEM ZACZĄĆ OD ZESTAWU

Być może zastanawiasz się, dlaczego powinieneś zacząć od zestawu, zamiast po prostu płacić składkę członkowską. Obie są świetnymi opcjami na początek, obejrzyj ten film jak Stacy prowadzi Cię przez różne opcje i pomoże Ci zdecydować, która opcja jest najlepsza dla Ciebie!

ZESTAW NATURALNYCH ROZWIĄZAŃ

To jest mój #1 ulubiony zestaw i jest jeden chcesz, jeśli jesteś gotowy, aby dać swoje życie pełne olejki eteryczne makeover. Zawiera on nie tylko 18 pojedynczych olejków eterycznych i mieszanek, ale także niektóre z moich ulubionych produktów doTERRA, takich jak pasta do zębów On Guard, mydło do rąk On Guard, Deep Blue Rub oraz najlepiej sprzedający się produkt firmy doTERRA: zestaw suplementów LifeLong Vitality.

Normalnie w cenie $648

Cena zestawu to $550

ZACZNIJ OD TEGO ZESTAWUINNE OPCJE ZESTAWÓWSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

ZESTAW NIEZBĘDNY W DOMU

Rozpocznij swoją podróż z olejkami eterycznymi od właściwej stopy z 10 najczęściej używanymi olejkami eterycznymi firmy doTERRA w zestawie Home Essentials Kit. Dostaniesz również dyfuzor, który moim zdaniem jest absolutnym must-have.

Normalnie w cenie $361Cena zestawu to $275

ZACZNIJ OD TEGO ZESTAWU

Chcesz zacząć, ale masz kilka pytań?

Świetnie! Chętnie z tobą porozmawiam. Wypełnij szybki formularz google, a ja lub jeden z moich wykwalifikowanych członków zespołu skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Ci zacząć!

NA CO CZEKASZ?

Po upoważnieniu się do myślenia nieszablonowego i przejęcia odpowiedzialności za swoje zdrowie, to jest uzależniające.

Dla mnie, to dało mi i mojej rodzinie tak wiele więcej opcji i narzędzi.

Nie mogę się doczekać, aby uczestniczyć w tej podróży z Tobą i usłyszeć Twoje doświadczenia, gdy będziesz próbować tych olejków dla siebie!

Kliknij poniższy przycisk, aby rozpocząć swoją podróż po olejkach eterycznych już dziś z hurtowym członkostwem bez zobowiązań.

Sekcja FAQ:

Jak zacząć?

  • Kliknij na przycisk “Zaczynajmy” powyżej, aby przejść do bezpiecznej strony.
  • Wybierz swój język i kraj
  • Wybierz “Ceny hurtowe
  • Wprowadź swoje dane kontaktowe/wysyłkowe

Wybierz swój zestaw (LUB, jeśli nie zaczynasz od zestawu, wybierz “Zestaw wprowadzający” za 35$, a następnie wybierz poszczególne olejki, które chcesz wybrać Wybierz sposób wysyłki i wpisz dane do faktury

  • Kliknij “Process Order Now”.

Czy będę musiał składać zamówienia co miesiąc, aby utrzymać członkostwo?

Nie. Jako członek hurtowy możesz zamówić tyle lub tak mało, jak chcesz. Jeśli jednak planujesz często zamawiać, pamiętaj o dołączeniu do programu lojalnościowego Loyalty Rewards. Jest to w zasadzie program “frequent flyer”, który daje ci darmowe oleje w zamian za miesięczne zamówienie.

Czy muszę zacząć od zestawu?

Nie. Członkostwo w hurtowni (podobne do Costco lub Sam’s Club) kosztuje 35 dolarów, a następnie można swobodnie zamawiać poszczególne olejki lub produkty po cenach hurtowych. Jednak większość ludzi zaczyna od zestawu, ponieważ a) składka członkowska jest wliczana automatycznie oraz b) zestawy dają Ci jeszcze lepszą ofertę niż same ceny hurtowe.

Jeśli zarejestruję się z kontem hurtowym, czy muszę sprzedawać oleje?

Opcja tworzenia dochodu z dzielenia się olejkami jest jednym z najbardziej ekscytujących aspektów członkostwa hurtowego. Nie jest to jednak wymóg. Jeśli chcesz używać członkostwa hurtowego do zakupu olejków dla siebie i swojej rodziny, to świetnie. To zależy wyłącznie od Ciebie!

Oferty na tej stronie są ważne tylko dla tych, którzy nie posiadają jeszcze istniejącego konta hurtowego w firmie doTERRA.

Obrazy i zdjęcia na tej stronie (z wyjątkiem dwóch zdjęć zestawów) są chronione prawami autorskimi. Proszę nie używać ich bez pozwolenia. Dzięki!

Przewiń do góry