Frankincense od dōTERRA

W opowieści o narodzinach Jezusa Chrystusa, trzej mędrcy ze Wschodu przynieśli ze sobą trzy dary. Przynieśli złoto, kadzidło i mirrę, trzy najcenniejsze dary, które można było znaleźć na Wschodzie w tym czasie. Kadzidło, które jest używane od ponad 3000 lat to olibanum, pachnąca żywica drzewa Boswellia. dōTERRA wykorzystuje żywicę drzewa Boswellia do produkcji króla olejków: Frankincense.

Frankincense doTERRA

W Nowym Testamencie czytamy, że Babilończycy i Asyryjczycy palili kadzidło podczas ceremonii religijnych. Starożytni Egipcjanie stosowali żywicę w maściach na skórę ze względu na jej aromatyczny zapach. Ta starożytna wiedza sprawiła, że do dziś używamy Frankincense. Frankincense ma właściwości łagodzące i działa odmładzająco na skórę.

 

 

Stosowanie Frankincense

Jako król olejków, Frankincense jest znany ze swojego wspomagającego działania na funkcje komórkowe. Ten olej może działać na drodze do komórek mózgowych. Oznacza to, że olej może chronić komórki przed uszkodzeniem. Olej może również pomóc organizmowi w naprawie uszkodzeń lub wywołać samozniszczenie komórek (apoptozę) w komórkach, które nie nadają się do naprawy. Kadzidło stosowane aromatycznie wywołuje uczucie spokoju, odprężenia, zadowolenia i ogólnego dobrego samopoczucia. Frankincense od dōTERRA zawiera wiele składników chemicznych, co czyni go “jack-of-all-trades”.

Szczera i chroniona

Frankincense działa nie tylko na nasze ciało fizyczne, ale ma również potężny wpływ na nasz umysł i emocje. Ten olejek jest potężnym oczyszczaczem z duchowej ciemności, ujawniającym oszustwa i fałszywe prawdy. Olejek ten wspiera tworzenie nowych perspektyw opartych na świetle i prawdzie. Ponieważ kadzidło przenosi cię z powrotem do duchowego wglądu, darów, mądrości i wiedzy, które dusza przyniosła na świat, łączy duszę z wewnętrznym światłem. Z tego powodu olej ten ujawnia prawdę.

Olejek wspiera również zdrową relację z ojcem rodziny. Kiedy czujesz się opuszczony lub zapomniany, Frankincense pomaga przywołać wspomnienie miłości i ochrony. Chroni ciało i umysł przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Podczas gdy lawenda jest “matką” olejków, Frankincense może być postrzegany jako “ojciec” olejków.

Zastosuj sam Frankincense

  1. Mózg: Zmieszać 2-3 krople z 1-2 kroplami mięty pieprzowej i nałożyć na czoło, kark i głęboko wdychać. Ta mieszanka pomaga utrzymać zdolności poznawcze w stanie czuwania.
  2. Balsam zimowy: 5 kropli Frankincense, 1 kropla Tymianku, 1 kropla Oregano, 1 kropla Imbiru, 2 krople Eukaliptusa, 2 krople Cyprysu i 1 kropla Jodły białej; zmieszać z frakcjonowanym olejem kokosowym i nałożyć na mostek, aby wspomóc oddychanie podczas zimowego przeziębienia.
  3. Uzdrowienie relacji z ojcem: Spryskiwać olejem codziennie.
  4. Spokojne serce: Zmieszaj w pustej buteleczce 8 kropli Frankincense, 3 krople Ylang Ylang, 6 kropli Clary Sage, 10 kropli Wild Orange, 8 kropli White Fir, 15 kropli Geranium i 15 kropli Lavender. Następnie prawą ręką przyłóż ją do serca, aby uzyskać spokój.
  5. Pozytywne myśli: Wymieszaj 3 krople z 3 kroplami Dzikiej Pomarańczy w dłoniach i głęboko oddychaj. Skup się na wszystkich pozytywnych rzeczach, które Cię otaczają.
  6. Wsparcie dla komórek: Frankincense jest jednym z olejków znajdujących się w DDR Prime. Weź tę mieszankę codziennie dla wsparcia komórek.
  7. Dziecko po porodzie: Nałożyć kroplę na noworodka jak najszybciej po porodzie, aby złagodzić traumę porodową. Pomaga również chronić dziecko przed wirusami.
  8. Anti-Aging pielęgnacji skóry: Zastosuj olej na skórę i ręce, aby zmniejszyć zmarszczki, blizny i suchość skóry. Zmieszaj z Geranium, Lawendą, Różą, Drzewem Sandałowym i Mirrą dla dodatkowego wsparcia.
  9. Układ odpornościowy: Zażywać 2-3 krople lub wcierać w kark.
  10. Przejście na drugą stronę: W momencie, gdy ktoś doszedł do końca swojego życia, można rozproszyć olej w pokoju w dyfuzorze. Pomaga to w oddychaniu, czystej głowie i spokoju emocjonalnym. Olejek może być również stosowany do masażu w celu złagodzenia napiętych odczuć i nawilżenia skóry.
Przewiń do góry