Mięta pieprzowa od dōTERRA

Świeży zapach otacza Cię, gdy stoisz pośrodku pola zielonych liści. Zielone liście skrywają małe, bladoróżowe kwiaty, które otwierają się na słońce, które można poczuć na skórze. Zraszacze utrzymują to pole monet w Ameryce w dobrej wilgotności. To pole pełne roślin miętowych jest centrum produkcji olejku z mięty pieprzowej firmy dōTERRA. jeden z najbardziej poszukiwanych olejkówfirmy dōTERRA.

Suszone liście mięty pieprzowej zostały znalezione w starożytnych egipskich piramidach datowanych na około 1000 rok p.n.e. Od niepamiętnych czasów uważa się, że mięta pieprzowa ma wiele zastosowań. Obecnie mięta pieprzowa jest stosowana w kosmetykach, żywności i służbie zdrowia.

Stosowanie mięty pieprzowej

Ten poszukiwany olejek firmy dōTERRA działa na nasze ciała, emocje i umysły. Przyczynia się do zdrowego trawienia, ma bezpośredni wpływ na nastrój i jest środkiem odstraszającym owady. Dodanie kropli do wody lub smoothie nadaje im orzeźwiający smak. Wdychaj miętę pieprzową firmy dōTERRA, gdy jesteś zmęczony, zdenerwowany lub spięty. Rozetrzyj kroplę mięty pieprzowej na skroniach, aby uzyskać kojący efekt na głowę. Ze względu na swoje liczne zastosowania, mięta pieprzowa jest jednym z najlepiej sprzedających się olejków firmy dōTERRA.

Optymistyczne serce

Mięta pieprzowa jest olejkiem optymistycznego serca. W rzeczywistości, olejek z mięty pieprzowej firmy dōTERRA może pomóc zmienić negatywne i pesymistyczne uczucia w pozytywne. Stosując olejek z mięty pieprzowej, możemy wspierać optymistyczne serce i zapewnić sobie ulgę. Dzięki mięcie pieprzowej możemy poczuć siłę do radzenia sobie z “bólem emocjonalnym”.

Wszystkie negatywne emocje, z którymi się spotykamy, pomagają nam się rozwijać. Negatywne emocje wpływają na nasz układ jelitowy, a ponieważ mięta pieprzowa działa wspomagająco na oba te organy, może być dobrze stosowana w przypadku negatywnych myśli i emocji.

Zastosuj miętę pieprzową samodzielnie

  1. Wspomaga zdrowe oddychanie: Nałóż kroplę mięty pieprzowej na dłonie, zrób miseczkę nad nosem i wdychaj. Mięta pieprzowa firmy dōTERRA w dyfuzorze pomaga w prawidłowym oddychaniu podczas treningu.
  2. Świeży oddech: wkrop 1 kroplę olejku z mięty pieprzowej do ust, aby uzyskać świeży oddech.
  3. Trawienie: mięta pieprzowa wspomaga zdrowe trawienie. Rozcieńczyć z olejem bazowym i rozsmarować 1-2 krople olejku miętowego na brzuchu. Można również zażyć kilka kropli w wodzie lub kapsułce wegetariańskiej, aby złagodzić dolegliwości żołądkowe. Mięta pieprzowa jest jednym ze składników mieszanki ZenGest.
  4. Szkodniki: Mięta pieprzowa jest naturalnym środkiem na szkodniki takie jak mrówki, karaluchy i komary.
  5. Płyn do płukania ust: Jedna kropla w szklance wody tworzy płyn do płukania ust, którego można używać do płukania jamy ustnej.
  6. Pasta do zębów: Jeśli robisz własną pastę do zębów, możesz dodać do niej miętę pieprzową dla świeżego oddechu.
  7. Aromat:Dodaj Peppermint do deseru lub smoothie, aby uzyskać miętowy smak.
  8. Wsparcie mięśni: Rozcieńczyć miętę pieprzową z olejem bazowym i wmasować w mięśnie.
  9. Skupienie i czujność: Wymieszaj równe porcje olejku z dzikiej pomarańczy i mięty pieprzowej w dłoniach, aby zwiększyć czujność. Używaj miętowego aromatu w samochodzie podczas długich podróży. Połączenie następujących olejków z miętą pieprzową może być stosowane w celu zwiększenia koncentracji i czujności: cytrynowy, rozmarynowy, bergamotowy i cyprysowy.
  10. Schłodzenie: Umieść równe porcje mięty pieprzowej, kadzidła i lawendy w butelce z wodą i spryskaj ciało, aby uzyskać efekt chłodzenia i odświeżenia.

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal