Poznaj magię olejków eterycznych

Co naturalna siła może zrobić dla twojej witalności!

doTERRA - rewolucja w dziedzinie zdrowia naturalnego

Żyjemy w czasach, kiedy alternatywne koncepcje zdrowia są coraz łatwiej dostępne. Będąc świadomym konsumentem, często zadajesz sobie pytanie: mając tak duży wybór, komu mogę zaufać?

Jeśli szukasz prostych, bezpiecznych i skutecznych rozwiązań dla wyzwań zdrowotnych Twoich i Twojej rodziny, Twoje osobiste doświadczenia z produktami DoTERRA mogą być odpowiedzią! Po tym, jak osobiście doświadczysz potężnych korzyści płynących ze stosowania olejków eterycznych firmy doTERRA, zrozumiesz, dlaczego dōTERRA rewolucjonizuje sposób, w jaki rodziny mogą dbać o swoje zdrowie.

Stosowanie olejków eterycznych firmy doTERRA

Bez względu na to, czy stosujesz olejki eteryczne doTERRA na skórę, korzystasz z ich aromatycznych właściwości, czy też używasz ich wewnętrznie – olejki eteryczne w każdym zastosowaniu dają Ci możliwość wzięcia odpowiedzialności za zdrowie swoje i swojej rodziny.

Wszyscy poznali już olejki eteryczne – miętę w gumie do żucia, drzewo herbaciane w produktach do pielęgnacji włosów, lawendę w mydle i miętę pieprzową w paście do zębów.

doTERRA - terapeutycznie czyste olejki eteryczne

Czyste olejki eteryczne firmy doTERRA rewolucjonizują opiekę zdrowotną i poprawiają ogólne samopoczucie. Dzięki certyfikatowi CTPG (Certified Pure Tested Grade) olejki mogą być bezpiecznie stosowane.

Czyste olejki eteryczne firmy doTERRA to naturalne związki aromatyczne pochodzące z kwiatów, nasion, kory, łodyg, korzeni i innych części roślin. Zapach może być piękny i intensywny jednocześnie. Jeśli kiedykolwiek czułeś zapach świeżych róż, spacerowałeś w pobliżu pola lawendy lub czułeś zapach świeżo ściętej mięty pieprzowej, to doświadczyłeś aromatycznych właściwości olejków eterycznych.

Olejki DoTERRA mogą wspierać reakcje fizyczne, poprawiać nastrój, koić zmysły i wywoływać intensywne reakcje emocjonalne. Jednak określenie jakości i skuteczności olejku eterycznego firmy doTERRA wykracza daleko poza to, jak atrakcyjny jest jego zapach.

Wybór olejków eterycznych firmy doTERRA jest niesamowity, a każdy z nich zawiera inne składniki, które w różny sposób wspomagają ciało i umysł. Odkryj olejki firmy doTERRA.

Jakie są korzyści z używania olejków eterycznych firmy DoTERRA?

Miliony ludzi odkryły prozdrowotne działanie czystych olejków eterycznych firmy DoTERRA i stosują je w swoim codziennym życiu. Często słyszysz następujące powody, dla których olejki eteryczne są niezastąpione w codziennym życiu:

– Skuteczny i naturalny detoks

– Poprawia wygląd skóry/tonację

– Wsparcie dla mięśni i stawów

– Spokojny sen/przespanie się

– Wsparcie dla trawienia

– Wsparcie układu odpornościowego

– Zdrowe funkcjonowanie układu oddechowego

– Więcej pozytywnych uczuć

– Mniej stresu

– Lepsze skupienie i koncentracja

Aromatyczne

Rozpyl w powietrzu za pomocą dyfuzora lub wdychaj z rąk

Wdychanie aromatu olejku eterycznego może mieć głęboki wpływ na twoje ciało, emocje i drogi oddechowe. Najprostszym sposobem aromatycznej aplikacji olejków doTERRA jest rozpylanie ich za pomocą dyfuzora.

Stosowanie zewnętrzne na skórę

W użyciu zewnętrznym olejki eteryczne są stosowane na określone części ciała, np. na skórę, włosy, paznokcie u rąk i nóg. Efekty terapeutyczne występują zarówno w miejscach dotkniętych chorobą, jak i poprzez przepływ krwi w różnych organach ciała.

Stosowanie wewnętrzne poprzez spożywanie olejków

Olejki doTERRA mogą być również stosowane wewnętrznie ze względu na ich czystą jakość. Olejek można zakraplać pod język, przyjmować z łyżką miodu, wlewać do kapsułek i połykać lub po prostu wypić 1-2 krople olejku ze szklanką wody.