doTERRA-Aroma-Touch-Masaż-Technika-logo.png

Technika dōTERRA AromaTouch

Technika AromaTouch daje odbiorcy wyjątkowe doznania z olejkami eterycznymi, a także wspiera dobre samopoczucie.

Technika AromaTouch jest bardzo przyjemna. Miękki, rytmiczny dotyk współgra z aromatem najwyższej jakości terapeutycznych olejków eterycznych, które wnikają w głąb tkanki i zapewniają ukierunkowane wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne. Umysł i dusza mogą się cieszyć, a ciało całkowicie się zrelaksować.

Czy wiesz, że udział w szkoleniu certyfikującym AromaTouch to nie tylko najlepsza zabawa, ale także? najbezpieczniejszy i najbardziej opłacalny sposób jest zacząć od olejków eterycznych z doTERRA?

Czy któryś z tych dni nie jest wygodny i nie chcesz już czekać i poznać Technikę AromaTouch już teraz?
Zarejestruj się za darmo poniżej i obejrzyj webinarium AromaTouch Intro. 

Weź udział w szkoleniu certyfikującym Techniki AromaTouch!
Dostosowaliśmy szkolenie i teraz przekazujemy teorię online. Nauczysz się praktyki w małej grupie na miejscu.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnego rozwiązania, które będzie dla Ciebie odpowiednie.

Miejsce szkolenia:
Praktykuj coaching fizjoterapeutyczny
Plantacja fugi 2
1312 SH Almere
Nederland
Czas: 10:00 do 15:00

Prosty i intuicyjny

Prawdziwe piękno techniki AromaTouch tkwi w jej prostocie. Dzięki temu każdy może nauczyć się tej techniki podczas jednego dnia kursu i zastosować ją wszędzie.

Głównym celem techniki jest nałożenie olejków i zapewnienie odbiorcy doświadczenia olejku eterycznego, ale technika AromaTouch polega również na nawiązaniu kontaktu z drugą osobą na poziomie emocjonalnym. Połączenia tworzone dzięki tej technice tworzą poczucie zaufania i pomagają odbiorcy się zrelaksować.

dr. Twórca David Hill AromaTouch

dr. David Hill jest czołowym ekspertem w dziedzinie medycyny alternatywnej i stosowania olejków eterycznych. Technika łączy medycynę Wschodu z nowoczesną aromaterapią. Olejki aplikowane są na meridiany i trzewne punkty kontaktowe ciała. Jednocześnie technika AromaTouch jest prosta i intuicyjna oraz daje odbiorcy niezapomniane wrażenia dzięki zastosowaniu czystych i 100% naturalnych olejków eterycznych o terapeutycznej jakości.

Twój doTERRA Trenażer AromaTouch

Tanja Daniels z AromaPro jest doTERRA Błękitny Diament i doświadczony trener masażu w zakresie masażu energetycznego uzdrawiającego, masażu meridianowego, aromaterapii, balansowania czakr, Omega Health Coach, NLP, konstelacji rodzinnych i odżywiania.

Podczas techniki AromaTouch pracujemy wyłącznie z olejkami dōTERRA CPTG. 

Proces obejmuje 4 kroki: in każdy krok wykorzystuje 2 oleje na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.
Sesja AromaTouch trwa od 45 minut do 1,5 godziny.
Zestaw AromaTouch umożliwia wykonanie wielu zabiegów.

Czego mogę oczekiwać od doTERRA Szkolenie certyfikacyjne AromaTouch?

Po szkoleniu otrzymasz certyfikat od dōTERRA i możesz od razu korzystać z techniki AromaTouch, aby pomagać innym osobom, ewentualnie oprócz innych Twoich usług.

Aby wziąć udział w kursie dziennym, nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego wykształcenia. Z doświadczeniem lub bez w dziedzinie masażu lub aromaterapii możesz nauczyć się techniki AromaTouch.

Oczywiście dzienny kurs jest również idealny dla terapeutów, którzy szukają specjalnego dodatku do swoich usług, ale także sportowców, trenerów, fizjoterapeutów, a także do użytku prywatnego.

Oferujemy BEZPŁATNE jednogodzinne webinarium AromaTouch Intro. Tutaj dowiesz się więcej o olejkach i zobaczysz, jak możesz zastosować Technikę. Poznasz również Technikę Ręki AromaTouch! Ten webinar jest optymalnym przygotowaniem do szkolenia certyfikacyjnego. Kliknij poniżej i od razu zarezerwuj miejsce!

Co otrzymam podczas szkolenia certyfikacyjnego AromaTouch?

Po przesłaniu rejestracji automatycznie otrzymasz e-mail do weryfikacji. Jeśli nie otrzymałeś e-maila, czy chciałbyś jak najszybciej skontaktować się z nami?
W późniejszym czasie otrzymasz wiadomość e-mail z dodatkowymi informacjami na temat dnia.

Chcesz Certyfikat AromaTouch?

Zarejestruj się już teraz na szkolenie AromaTouch!
Koszyk