Poznaj magię olejków eterycznych

Co siła natury może zrobić dla Twojej witalności!

doTERRA - naturalna rewolucja w zdrowiu

Żyjemy w czasach, w których alternatywne koncepcje zdrowotne są łatwiej dostępne. Jako świadomy konsument, często zadajesz sobie pytanie: Przy tak wielu możliwościach wyboru, komu mogę zaufać?

Jeśli szukasz prostych, bezpiecznych i skutecznych rozwiązań dla wyzwań zdrowotnych swoich i swojej rodziny, Twoje osobiste doświadczenia z produktami doTERRA mogą być odpowiedzią! Gdy osobiście doświadczysz potężnych korzyści płynących z olejków eterycznych firmy doTERRA, zrozumiesz, dlaczego dōTERRA rewolucjonizuje sposób, w jaki rodziny mogą dbać o swoje zdrowie.

Stosowanie olejków eterycznych firmy doTERRA

Niezależnie od tego, czy stosujesz olejki eteryczne doTERRA na skórę, rozkoszując się ich aromatycznymi zaletami, czy też stosujesz je wewnętrznie – olejki eteryczne dają Ci możliwość wzięcia odpowiedzialności za zdrowie Twoje i Twojej rodziny w każdym przypadku ich stosowania.

Wszyscy już poznali olejki eteryczne – miętę w gumie do żucia, drzewo herbaciane w produktach do pielęgnacji włosów, lawendę w mydle i miętę pieprzową w paście do zębów.

doTERRA - terapeutycznie czyste olejki eteryczne

Czyste olejki eteryczne firmy doTERRA rewolucjonizują opiekę zdrowotną i poprawiają ogólne samopoczucie. Ze względu na certyfikat CTPG (Certified Pure Tested Grade) olejki mogą być bezpiecznie stosowane.

Czyste olejki eteryczne firmy doTERRA to naturalne związki aromatyczne pochodzące z kwiatów, nasion, kory, łodyg, korzeni i innych części roślin. Zapach może być piękny i intensywny jednocześnie. Jeśli kiedykolwiek czułeś zapach świeżych róż, spacerowałeś w pobliżu pola lawendy lub czułeś zapach świeżo ściętej mięty pieprzowej, to doświadczyłeś aromatycznych właściwości olejków eterycznych.

Olejki DoTERRA mogą wspomagać reakcje fizyczne, poprawiać nastrój, uspokajać zmysły i wywoływać intensywne reakcje emocjonalne. Jednak określenie jakości i skuteczności olejku eterycznego firmy doTERRA wykracza daleko poza to, jak atrakcyjny jest jego zapach.

Wybór olejków eterycznych z doTERRA jest niesamowity, a każdy olejek zawiera inne składniki, które wspierają ciało i umysł na różne sposoby. Odkryj olejki firmy doTERRA.

Jakie są korzyści z olejków eterycznych firmy doTERRA?

Miliony ludzi odkryły prozdrowotne działanie czystych olejków eterycznych firmy doTERRA i stosują je w swoim codziennym życiu. Często słyszy się następujące powody, dla których olejki eteryczne są niezastąpione w codziennym życiu:

– Skuteczny i naturalny detoks

– Poprawia wygląd skóry/tonację

– Wspomaganie mięśni i stawów

– Dobrze się wyśpij / wyśpij się

– Wspomaganie trawienia

– Wspomaganie układu odpornościowego

– Zdrowe funkcjonowanie układu oddechowego

– Więcej pozytywnych uczuć

– Mniej stresu

– Lepsze skupienie i koncentracja

Aromatyczne

Rozpyl w powietrzu za pomocą dyfuzora lub wdychaj z dłoni

Wdychanie aromatu olejku eterycznego może mieć głęboki wpływ na Twoje ciało, emocje i układ oddechowy. Najprostszym sposobem aromatycznej aplikacji olejków doTERRA jest rozpylanie za pomocą dyfuzora.

Stosowanie zewnętrzne na skórę

Przy stosowaniu zewnętrznym olejki eteryczne nakłada się na określone części ciała, np. na skórę, włosy, paznokcie u rąk i nóg. Efekty terapeutyczne występują zarówno w miejscach dotkniętych chorobą, jak i poprzez przepływ krwi w różnych organach ciała.

Stosowanie wewnętrzne poprzez spożywanie olejków

Olejki DoTERRA mogą być również stosowane wewnętrznie ze względu na ich czystą jakość. Olejek można zakraplać pod język, zażywać z łyżką miodu, napełniać nim kapsułki i połykać lub po prostu wypić 1-2 krople olejku ze szklanką wody.

Przewiń do góry