Poczuj magię olejków eterycznych

Co naturalna moc może zrobić dla Twojej witalności!

doTERRA – naturalna rewolucja zdrowotna

Żyjemy w czasach, gdy alternatywne koncepcje zdrowotne są łatwiej dostępne. Jako świadomy konsument często zadajesz sobie pytanie: Komu mogę zaufać przy tak wielu możliwościach wyboru?

Kiedy szukasz prostych, bezpiecznych i skutecznych rozwiązań problemów zdrowotnych Twoich i Twojej rodziny, Twoje osobiste doświadczenia z doTERRAprodukty są odpowiedzią! Po tym, jak osobiście doświadczysz potężnych korzyści olejków eterycznych z doTERRA Jeśli tego doświadczyłeś, zrozumiesz, dlaczego dōTERRA rewolucjonizuje sposób, w jaki rodziny mogą dbać o swoje zdrowie.

 

Stosowanie olejków eterycznych z doTERRA

 

Niezależnie od tego, czy doTERRA Nakładaj olejki eteryczne na skórę, ciesz się ich aromatycznymi właściwościami lub używaj ich wewnętrznie – olejki eteryczne dają możliwość brania odpowiedzialności za zdrowie swoje i swojej rodziny przy każdej aplikacji.

Wszyscy zostali już zapoznani z olejkami eterycznymi – Spearmint w gumie do żucia, Tea Tree w produktach do pielęgnacji włosów, Lawenda w mydle i Mięta pieprzowa w paście do zębów.

doTERRA - terapeutycznie czyste olejki eteryczne

Czyste olejki eteryczne z doTERRA zrewolucjonizować opiekę zdrowotną i poprawić ogólne samopoczucie. Dzięki certyfikacji CTPG (Certified Pure Tested Grade) oleje mogą być bezpiecznie stosowane.

Czyste olejki eteryczne z doTERRA to naturalne związki aromatyczne z kwiatów, nasion, kory, łodyg, korzeni i innych części rośliny. Zapach może być jednocześnie piękny i intensywny. Jeśli kiedykolwiek wąchałeś zapach świeżych róż, spacerowałeś w pobliżu lawendowego pola lub zapach świeżo ściętej mięty pieprzowej, doświadczyłeś aromatycznych właściwości olejków eterycznych.

De doTERRAolejki mogą wspierać reakcje fizyczne, poprawiać nastrój, uspokajać zmysły i wywoływać intensywne reakcje emocjonalne. Określanie jakości i skuteczności olejku eterycznego z doTERRA jednak wykracza daleko poza to, jak atrakcyjny jest jego zapach.

Wybór olejków eterycznych z doTERRA jest świetny, a każdy olejek ma inne składniki, które w różny sposób wspierają ciało i umysł. Odkryj olejki doTERRA.

Jakie są zalety olejków eterycznych z doTERRA?

Miliony ludzi cieszą się prozdrowotnym działaniem czystych olejków eterycznych z doTERRA odkryj i wykorzystaj je w swoim codziennym życiu. Często słyszysz następujące powody, dla których olejki eteryczne są niezbędne w życiu codziennym:

– Skuteczny i naturalny detoks

– Poprawia wygląd/cerę skóry

– Wsparcie mięśni i stawów

– Śpij dobrze/przesypiaj

– Wsparcie trawienne

– Wsparcie układu odpornościowego

– Zdrowa funkcja oddechowa

– Więcej pozytywnych uczuć

- Mniej stresu

– Lepsze skupienie i koncentracja

 

aromatyczny

Rozprosz się w powietrzu za pomocą dyfuzora lub wdychaj z rąk

Wdychanie aromatu olejku eterycznego może mieć głęboki wpływ na Twoje ciało, emocje i układ oddechowy. Najprostszy sposób na aromatyczną aplikację doTERRA-olejowanie to atomizacja za pomocą dyfuzora.

Zastosowanie zewnętrzne na skórze

Stosowane zewnętrznie olejki eteryczne nakłada się na określone części ciała, np. na skórę, włosy, paznokcie u rąk lub stóp. Efekty terapeutyczne występują zarówno w obszarach dotkniętych chorobą, jak i poprzez krwiobieg w różnych narządach ciała.

 

Zastosowanie wewnętrzne poprzez spożycie olejków

doTERRAoleje mogą być również używane wewnętrznie ze względu na ich czystą jakość. Olejek można kapać pod język, zażywać łyżką miodu, napełniać kapsułki i połykać lub po prostu wypić 1-2 krople olejku ze szklanką wody.

Koszyk