doTERRA DZIEŃ WELLNESS w Almere w sobotę 18 marca 2023 r

Programma

Ostateczny program ogłosimy wkrótce, ale będzie on przypominał program z 26 listopada 2022 r. poniżej:

Sposób myślenia - Twoje dobre samopoczucie jako priorytet

Prezentacja Tania Daniels która w inspirujący sposób zabierze Cię w nowy sposób myślenia o swoim zdrowiu. Wszyscy stosujemy „pogotowie ratunkowe”, w ramach którego gasimy pożary, ale często nie zajmujemy się rzeczami, których naprawdę chcemy. Uczy Cię, czego naprawdę potrzebuje Twoje ciało i co możesz zrobić proaktywnie, aby poprawić swoje zdrowie. Bo lepiej zapobiegać niż leczyć, prawda?

Breakout

Podczas tej przerwy zaczniesz od wskazówek z prezentacji. Tworzysz, doświadczasz i dostajesz niespodziankę do zabrania do domu, ponieważ ten dzień jest pełen doświadczania.

Czystość - życie w harmonii

Czy wiesz o rzeczach, których używasz na co dzień, kto je stworzył, jak są wykonane i co w nich jest? Cenisz sobie firmy, które w przyjemny sposób traktują ludzi, przyrodę i równowagę na naszej planecie? Leanne Lovink zabierze Cię w podróż i wyjaśni, czym jest co-impact sourcing i jaki pozytywny wpływ może mieć Twój świadomy wybór.

Piękno - wewnątrz i na zewnątrz

Twoja skóra jest bardzo ważnym organem. Oczywiście nie stosuje się toksycznych substancji, które są w wielu produktach do codziennej pielęgnacji. Paulina Daniels , naturalna kosmetyczka wyjaśnia, jak dbać o skórę i jak używać naturalnych produktów i olejków eterycznych, by promieniować każdego dnia.

Lunch - przynieś własną kanapkę lub sałatkę

Dotyk - tak bardzo za nim tęskniłeś?

99% ludzi odnosi korzyści z większego dotyku i (miękkiego) masażu. Corina Elzenaar ma 20-letnie doświadczenie jako masażysta i zdobywca wielu nagród wellness. Wyjaśnia, w jaki sposób można zastosować masaż w domu w rodzinie. Ale także to, co możesz zrobić sam za pomocą kilku precyzyjnych uchwytów i olejku eterycznego. Dzięki jej wskazówkom możesz zacząć od razu w domu!

Pracuje zawodowo – olejki eteryczne w praktyce

W tym wywiadzie z Olafa Schweitza poszukajmy sekretów tego doświadczonego fizjoterapeuty. Jakich wskazówek udziela swoim klientom, co robi z olejkami eterycznymi w swojej praktyce i co Ty możesz zrobić w domu, aby wspomóc swój organizm.

Połącz się ponownie ze swoją wewnętrzną mocą.

Monira Danielsa jest naszym specjalistą od hackowania umysłu. Dla skupienia, odprężenia i odprężenia możesz użyć opukiwania - EFT. Wyjaśnia, w jaki sposób możesz wykorzystać tę technikę wraz z aromatem olejku eterycznego w swoim codziennym życiu. Zakończymy z nim ten dzień, aby wskazówki, które otrzymałeś i pomysły, które chcesz rozwinąć, również pozostały. W ten sposób faktycznie zabierzesz się do pracy w nadchodzącym tygodniu!

Wszyscy chcemy być zdrowsi, lepiej wyglądać i żyć w równowadze fizycznej, psychicznej i emocjonalnej.
Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, jeśli chodzi o cel naszego życia, pragnienia, pragnienia, przekonania, a nawet nasz fizyczny typ ciała. A przecież dobre i zdrowe życie to marzenie niemal całego świata!

Ale ile uwagi i czasu poświęcasz sobie każdego dnia na osiągnięcie tego celu? Czy masz odpowiednie narzędzia i wskazówki, które pomogą Ci w osiągnięciu dobrego samopoczucia?

Wraz z Dniem Wellness otrzymujesz dzień tylko dla siebie, aby się naładować, nawiązać kontakt z innymi, uwolnić się od starych nawyków i wrócić do domu do siebie, z tym, kim NAPRAWDĘ jesteś.

Oprócz serca pełnego inspiracji wrócisz do domu z praktycznym planem działania na najbliższe 3 miesiące, zmienionym nastawieniem na drodze do zamierzonego życia.

Niezależnie od Twoich celów, z dobrą dbałością o siebie i praktycznym planem krok po kroku, możesz mieć oko na ważne rzeczy w swoim życiu, jednocześnie przypominając sobie, że jesteś silny, godny i zdolny do wszystkiego!

Zarejestruj się teraz i przyprowadź ze sobą kogoś, kto zapewni Ci to samo doświadczenie, udostępniając link!

doTERRA Dzień Wellness AromaPro sob. 18 marca 2023 r  15,00

Informacje o płatności

Dodatkowe informacje

Twoje zamówienie

Produkt
Ilość
Suma
Koszyk Razem  0,00
Zamówienie Razem  0,00
  • Wybierz swój bank

Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane do przetworzenia Twojego zamówienia, wsparcia Twojego doświadczenia na tej stronie oraz do innych celów opisanych w naszym polityka prywatności.
Pytasz o swój numer telefonu, aby doręczyciel mógł wysłać Ci wiadomość, jeśli pojawi się aktualizacja dotycząca Twojej przesyłki.