Szkolenie zespołu Oil Magic Emotions

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w wydarzeniu Oil Magic Emotions – Osiągnięcie równowagi emocjonalnej! Jest to dwuczęściowa seria, w której poznasz to wspaniałe nowe narzędzie do regulacji emocji i udoskonalisz zarówno swój model biznesowy, jak i model multiplikacji, aby znaleźć drogę do sukcesu w swojej podróży doTERRA.
Zarejestruj się poniżej i otrzymaj link do Zoom w swojej skrzynce odbiorczej!

Oil Magic Emotions Event

Czego możesz się spodziewać:

Część 1: Demistyfikacja codziennych emocji: Nawiguj, zarządzaj i rozwijaj się.

28 lutego 19:30 CET
Część 1 jest przeznaczona dla KAŻDEGO, kto chce nauczyć się radzić sobie ze stresem emocjonalnym i rozwinąć większą inteligencję emocjonalną, odporność i stabilność. Odkryj, jak ważne są zrównoważone emocje dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia oraz dowiedz się, jak korzystać z książki i kompasu Oil Magic Emotions.

Część 2: Skutecznie edukuj, wzmacniaj pozycję i rejestruj jak profesjonalista!

29 lutego 19:30 CET
Dzielenie się olejkami z innymi – łatwe dzięki Magic Emotions! . Zanurz się w kompasie jako narzędziu rejestracji i uzyskaj wgląd w nawigację emocjami i lepsze zrozumienie olejków eterycznych. Wzmocnij siebie i swój zespół doTERRA, poznaj koncepcję użytkownika i efektywnie korzystaj z książki Oil Magic Emotions, aby z łatwością się zarejestrować. Odkryj zaawansowane strategie i fachowo wprowadzaj ludzi do programu lojalnościowego (LRP).

Podczas tego trwającego dwa wieczory wydarzenia na żywo, zorganizowanego SPECJALNIE dla naszego zespołu, poznasz rozbudowany zestaw klas do angażujących prezentacji osobistych i wirtualnych, aby zapewnić wpływowe doświadczenie edukacyjne z potężnymi wizualizacjami i atrakcyjną treścią.
Masz już downline? Więc zaproś ich!

Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy doTERRA:
– Popraw swoje umiejętności przywódcze dzięki inteligencji emocjonalnej.
– Zbuduj środowisko współpracy zespołowej i dobrze prosperującą społeczność doTERRA.
– Zwiększ swój wpływ online dzięki skutecznym kursom i strategiom mediów społecznościowych.

(SZKOLENIE BĘDZIE PROWADZONE W JĘZYKU ANGIELSKIM I NIE BĘDZIE TŁUMACZONE)