Odkryj rewolucję w zdrowiu metabolicznym już teraz

Zresetuj swój metabolizm z doTERRA MetaPWR

Twój nowy metabolizm w 3 prostych krokach:

Krok 1: Przewaga MetaPWR

MetaPWR Advantage może być przyjmowany o każdej porze dnia. Dodaj do 250 ml wody i wstrząśnij.

Długość życia na świecie może się zwiększać, ale ile z tych dodatkowych lat spędzamy w zdrowiu, pełni sił witalnych i dobrego samopoczucia? W przeciwieństwie do długości życia, która ściśle określa liczbę lat w życiu, czas trwania zdrowia odnosi się do czasu trwania dobrego samopoczucia i zdrowia. Nadszedł czas, aby zlikwidować przepaść między długowiecznością a zdrowiem i dodać więcej życia do swoich lat.

W wieku średnim poziom NAD+ w organizmie jest o połowę niższy niż w młodości! NAD+ zapewnia prawidłowe funkcjonowanie komórek, dzięki czemu możemy starzeć się w zdrowy sposób. Kolagen, białko znajdujące się w kościach, mięśniach, skórze i ścięgnach, które pomaga utrzymać komórki ciała razem, stanowi około 30 procent ciała w młodości, ale z wiekiem gwałtownie się zmniejsza.

MetaPWR Advantage dostarcza NAD+, kolagen i inne naturalne składniki, które wspomagają zdrowe starzenie się na poziomie komórkowym. * Podczas gdy większość produktów kolagenowych na rynku zawiera tylko 1 lub 2 rodzaje kolagenu, MetaPWR™ Advantage dostarcza dziewięć rodzajów tripeptydów kolagenowych pochodzących ze zrównoważonych źródeł morskich, w połączeniu z olejkami eterycznymi DoTERRA® CPTG®.

Advantage zawiera 19 aktywnych składników, z których najważniejsze to:

 • NMN (wspomaga zdrowe starzenie się biologiczne)
 • 9 rodzajów kolagenu (poprawia stan zdrowia skóry, mięśni, kości, stawów i nie tylko)
 • Resweratrol (między innymi poprawia funkcje poznawcze)
 • Liposomalna witamina C (zmniejsza stres oksydacyjny)

Krok 2: Dodaj wodzie energii

Codziennie otrzymuj 6 kropli lub 3 Miękkie Żelki Oleju Metabolicznego MetaPWR, podając olej do wody kolońskiej lub przyjmując Miękkie Żelki MetaPWR…. Pij tylko w szkle lub stali nierdzewnej, nie w plastiku.

Metabolic Blend:

 • Hamuje wzrost komórek tłuszczowych
 • Pomaga ograniczyć pragnienia
 • Wspomaga zdrowy metabolizm
 • Bez stymulantów

Mieszanka olejów MetaPWR l może być dodawana do wody lub przyjmowana w kapsułkach żelowych. Olej i kapsułka mogą być stosowane zamiennie. Przyjmuj 6 kropli olejku w wodzie lub 3 kapsułki dziennie. Nie krępuj się mieszać i dopasowywać. Możesz też wmasować olejek w “problematyczne miejsca”. Dodaję go do naszego bezzapachowego balsamu do rąk i ciała i wcieram w podbrzusze i uda. Łączę to z masażem suchą szczotką. To sygnał dla komórek tłuszczowych, aby przestały magazynować tak dużo tłuszczu!

Pij codziennie odpowiednią ilość wody. Zwiększaj ilość wypijanej wody do 35 ml na kilogram masy ciała.

Krok 3: Pomoc MetaPWR

Asysta MetaPWR

 • Zmniejsza skoki glukozy po posiłkach
 • Wspiera zdrową reakcję na cukier we krwi
 • Stabilizuje poziom energii w ciągu dnia
 • Przekształca szybko spalające się węglowodany w wolno spalające się węglowodany
 • Przyjmij MetaPWR Assist 15-30 minut przed największym posiłkiem.
 • MetaPWR Assist pomoże Ci zmiażdżyć węglowodany podczas największego posiłku w ciągu dnia, redukując skoki glukozy po posiłku. Składnik morwy wiąże się z węglowodanami, dzięki czemu glukoza nie dociera tak szybko do krwiobiegu.
 • Pomyśl o swoim ciele jak o samochodzie – to pojazd twojego życia! Jeśli naciskasz na pedał gazu, a potem na hamulec, samochód się zużywa. To nie jest dobre dla Twoich hamulców, opon, pasów bezpieczeństwa itd.
 • Skoki i załamania poziomu cukru we krwi są również niekorzystne dla organizmu i przyczyniają się do nieprawidłowego funkcjonowania komórek i szybszego starzenia się ciała. Im bardziej uda nam się unormować poziom cukru we krwi i krzywe insulinowe, tym lepiej, a ponadto bardzo pomaga to w zwiększeniu energii i wytrzymałości!

Koraliki są opcjonalne i używaj ich w zależności od potrzeb. Można je wykorzystać jako test, aby sprawdzić, czy naprawdę jesteś głodny i potrzebujesz przekąski. Czasami jesteśmy spragnieni, znudzeni lub po prostu chcemy żuć. Są przepyszne i można je włożyć do ust. Zapewniają one pyszny smak mieszanki olejów MetaPWR. Po zażyciu koralika odczekaj 30 minut, a jeśli nadal jesteś głodny, zjedz przekąskę. Jedzenie nie jest czymś, z czego staramy się zrezygnować. Dobrze jest jeść, kiedy jesteśmy głodni. Dokonywanie właściwych wyborów jest ważne!

3 Sposoby na przyspieszenie metabolizmu za DARMO!

Pobudzenie metabolizmu to coś więcej niż utrata wagi, chociaż jest to częsty efekt uboczny. Możemy również doświadczyć mniejszej mgły mózgowej, większej jasności umysłu, mniejszego zmęczenia, więcej energii i młodziej wyglądającej skóry!!!

Tak proste, że możesz zacząć już dziś!

Zapisz się na nasz biuletyn, aby uzyskać przydatne wskazówki, dzięki którym zmienisz swój styl życia na zdrowy!

Podaruj swojemu metabolizmowi prezent w postaci MetaPWR

MetaPWR hamuje niezdrowe pragnienia, przyspiesza metabolizm i wspomaga zrównoważony wzrost komórek tłuszczowych.

Przedłużaj lata swojej żywotności!

Przedłużaj lata swojej żywotności!

Nie ma sensu przedłużać życia, jeśli nie jesteś wystarczająco zdrowy, by się nim cieszyć. Celem powinno być zwiększenie zdrowia i długowieczności. Pytanie brzmi: jak możemy zwiększyć naszą długowieczność?

Prostym sposobem jest powstrzymanie wzrostu poziomu glukozy we krwi. Za każdym razem, kiedy spożywamy pokarm bogaty w cukier lub węglowodany, poziom cukru we krwi wzrasta, a nasz organizm pracuje ponad siły, żeby odzyskać równowagę. To ciągłe przeciążanie naszego układu pokarmowego jest główną przyczyną starzenia się i chorób.

MetaPWR Assist został zaprojektowany, aby łagodzić duże skoki cukru w ciągu dnia. Przyjmij jedną lub dwie kapsułki MetaPWR Assist przed największym posiłkiem w ciągu dnia i zobacz, jak bardzo zmieni się Twoje samopoczucie. Śledzenie poziomu glukozy we krwi w czasie rzeczywistym pozwala zobaczyć wyniki na własne oczy.

Świadectwa MetaPWR

Najczęściej zadawane pytania:

System MetaPWR to coś więcej niż mieszanka olejków eterycznych, więcej niż suplement kolagenowy, więcej niż pojedyncza korzyść z któregokolwiek z produktów. Nazywamy go Systemem MetaPWR, ponieważ jest on przeznaczony do stosowania jako system. Produkty zostały wykonane i zaprojektowane tak, aby można je było stosować w połączeniu ze sobą. Zobaczysz lepsze rezultaty i odniesiesz większy sukces, jeśli będziesz używał wszystkich produktów MetaPWR razem, a nie tylko jednego z nich. Nie wszystkie działają tak samo – każdy z nich oferuje specyficzne i unikalne korzyści – ale także zwiększają skuteczność każdego z nich. Tak więc, na przykład, użycie Przewagi MetaPWR ma swoje zalety i wyjątkowość samą w sobie, ale także zwiększa skuteczność i sukces mieszanki MetaPWR i Asysty MetaPWR.

I na odwrót, to samo dotyczy. MetaPWR blend i MetaPWR Assist mają swoje własne zalety, a także maksymalizują rezultaty, jakie uzyskasz dzięki MetaPWR Advantage. System MetaPWR jest naprawdę przykładem tego, że całość jest większa niż suma jej części.

Funkcje Dożywotniej Witalności i MetaPWR są zupełnie inne. Każdy z nich odpowiada na wyjątkowe potrzeby. Wiemy, że nawet najlepsze diety są ubogie w ważne mikroelementy. Pakiet dōTERRA Lifelong Vitality Pack® (LLV) został stworzony, aby uzupełnić niedobory. Zoptymalizuj swój metabolizm za pomocą makroskładników, ogranicz zachcianki żywieniowe i zrzuć zbędne kilogramy dzięki MetaPWR. MetaPWR nie dostarcza wszystkich minerałów i witamin, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.

Odżywianie i metabolizm mają synergiczny wpływ na twoje zdrowie i ogólne samopoczucie. Podczas gdy odżywianie to proces, w wyniku którego otrzymujesz składniki odżywcze ze środowiska, metabolizm to proces chemiczny, który organizm wykorzystuje do przekształcenia spożywanego pokarmu w paliwo. Badania wykazały, że trwałe zaburzenia metabolizmu składników odżywczych lub homeostazy energetycznej – spowodowane niedoborem lub nadmiarem składników odżywczych – powodują stres komórkowy, który prowadzi do dysregulacji metabolicznej. Jeśli masz niedobór witamin, twój metabolizm będzie miał problemy. Odżywianie i wspomaganie metabolizmu idą w parze. Stanowią one doskonałe połączenie zdrowia i witalności.

Na zdrowie metaboliczne dzieci duży wpływ mają rodzice. Skoncentrowanie się na pozostałych czterech filarach zdrowia metabolicznego (zdrowe odżywianie, codzienne ćwiczenia, radzenie sobie ze stresem i zdrowe relacje z innymi ludźmi) w młodszych latach życia naszych dzieci przyniesie ogromne korzyści. Jeśli nastolatki zaczynają gorzej odżywiać się poza domem, przyjmowanie tych suplementów może być dla nich korzystne.

Z reguły kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny zawsze konsultować z lekarzem wszystko, co chcą przyjmować w czasie ciąży lub podczas karmienia piersią. MetaPWR nie jest wyjątkiem. Porozmawiaj z lekarzem o swojej sytuacji osobistej, ale nie znamy żadnych składników produktów MetaPWR, które powodowałyby, że stosowanie ich w czasie ciąży lub karmienia piersią byłoby niebezpieczne.

Każdy może odnieść korzyści z lepszej kontroli glukozy. Ten produkt pomaga na dwa sposoby: zmniejsza wchłanianie węglowodanów do krwiobiegu i zwiększa wrażliwość komórek na insulinę, zarówno produkowaną przez trzustkę, jak i podawaną w zastrzykach, jak w DM typu 1. Każdy diabetyk powinien przestrzegać zaleceń lekarza przy stosowaniu takich produktów.

NMN to skrót od mononukleotydu nikotynamidu, cząsteczki, która występuje naturalnie we wszystkich formach życia. Na poziomie molekularnym jest to rybonukleotyd, podstawowa jednostka strukturalna kwasu nukleinowego RNA. Strukturalnie cząsteczka składa się z grupy nikotynamidowej, grupy rybozowej i grupy fosforanowej (rysunek 1). NMN jest bezpośrednim prekursorem niezbędnej cząsteczki – dinukleotydu nikotynamidowo-adeninowego (NAD+) i jest uważany za kluczowy składnik zwiększający poziom NAD+ w komórkach.

NAD+ to podstawowy koenzym niezbędny do życia i funkcjonowania komórek. Enzymy to katalizatory umożliwiające reakcje biochemiczne. Koenzymy to cząsteczki “pomocnicze”, których enzymy potrzebują do działania. Obok wody NAD+ jest najbardziej obfitą cząsteczką w organizmie i bez niej organizm umarłby. NAD+ jest wykorzystywany przez wiele białek w całym organizmie, np. sirtuiny, które naprawiają uszkodzone DNA. Jest również ważny dla mitochondriów, które są elektrowniami komórki i wytwarzają energię chemiczną, którą wykorzystuje nasze ciało.

NADH przenosi dodatkowe elektrony do wewnętrznej błony mitochondriów i jest uważany za aktywną cząsteczkę nośną. NADH przekształca się z powrotem w NAD+ w reakcji odwrotnej, a proces przeniesienia elektronów odbywa się z przemieszczeniem protonów jako jonów H+.

Większość produktów kolagenowych zawiera tylko jeden lub dwa rodzaje peptydów kolagenowych, zazwyczaj są to rodzaje kolagenu najbardziej istotne dla piękna, elastyczności i zmarszczek skóry. MetaPWR Advantage również zawiera te rodzaje kolagenu, ale jedną z przewag konkurencyjnych, z której jesteśmy szczególnie zadowoleni, jest to, że nie zawiera tylko jednego lub dwóch rodzajów kolagenu. Zawiera dziewięć unikalnych rodzajów peptydów kolagenowych. Podkreślamy rolę kolagenu dla całego ciała.

Nasz kolagen jest nie tylko sproszkowany, ale także hydrolizowany, co oznacza, że jest cięty na specyficzne fragmenty trójpeptydowe, co znacznie zwiększa jego biodostępność. Wykazano, że jest 12 razy lepiej przyswajalny.

W MetaPWR Advantage jest więcej wspaniałych składników, nasz kolagen jest tylko jednym z nich.

MetaPWR Advantage jest dostępny w postaci jednorazowego hydrolizowanego proszku. Jest aktywowany przez ciebie, kiedy mieszasz go z wodą przed spożyciem, aby uzyskać bardziej aktywny i biodostępny system dostarczania – w momencie spożycia.

Większość pakowanych płynnych kolagenów wykorzystuje proces sterylizacji systemu dostarczania na bazie wody. W ten sposób nie tylko eliminuje się szkodliwe bakterie, ale także korzystne składniki aktywne, takie jak witaminy, flawonoidy i polifenole. Pomimo tego procesu są one znacznie trwalsze! Oznacza to również, że transportują ciężką wodę na całym świecie, co zwiększa emisję dwutlenku węgla.

Tak. Jest bezglutenowy, bez nabiału, bez kukurydzy i przyjazny dla keto. Produkty nie zawierają również maltodekstryny, karagenu, glifosatu, sztucznych słodzików ani dodatku cukru.

Kolagen jest syntetyzowany przez zwierzęta i jest dostępny tylko od nich. Czasami można spotkać produkty reklamowane jako kolagen wegański, ale jeśli przyjrzysz się bliżej produktowi, zobaczysz, że jest to zazwyczaj zbiór wegańskich aminokwasów, a nie rzeczywiste tripeptydy kolagenowe. Istnieją wegańskie produkty i związki, które wspomagają syntezę kolagenu; w rzeczywistości kapsułki Yarrow Pom Cellular Beauty są wegańskie i spełniają tę rolę. Kapsułki te nie są obecnie dostępne w Europie, ale skontaktuj się z nami, jeśli chciałbyś zamówić je w Ameryce.

Poziom glutationu często spada, kiedy poziom NAD+ w organizmie spada z powodu cukrzycy. NMN pomaga zwiększyć ilość NAD+ i Glutationu w organizmie. Glutation nie jest wymagany do wychwytu NMN. Olejki cytrusowe zawierają dużo limonenu. Limonen stymuluje produkcję glutationu w organizmie. W Mieszance Metabolicznej MetaPWR znajdują się olejki eteryczne z cytryny i grejpfruta. Glutation ma wiele zalet dla organizmu, w tym wspiera homeostazę organizmu. Właściwości fizykochemiczne glutationu poważnie ograniczyły rozwój kliniczny doustnych form podawania leku ze względu na jego ograniczoną przepuszczalność przez błony i podatność na degradację enzymatyczną, zwłaszcza w jelicie czczym. Badania wykazały, że glutation jest utleniony w jelicie czczym, co prowadzi do utraty aktywności antyoksydacyjnej. Właściwości chemiczne glutationu sprawiają, że ma on ograniczoną przepuszczalność w jelitach i jest podatny na degradację przez enzymy, co sprawia, że jego rola w systemie jest w dużej mierze nieefektywna. Niektóre firmy twierdzą, że jest to nano-glutation, ale cząsteczka ma taki sam rozmiar, niezależnie od tego, czy jest to nano, czy nie. Jeśli chodzi o produkt do połykania doustnego, to przez błonę śluzową jamy ustnej nie wchłaniamy mniejszych cząsteczek niż przez żołądek, po prostu unikamy metabolizmu pierwszego przejścia. Oznacza to, że nie jest rozkładany przez wątrobę na nieaktywne związki. Nie ma żadnej realnej korzyści z prób przyswajania glutationu doustnie, a nie przez przewód pokarmowy.