doTERRA-Aroma-Touch-Massage-Technique-logo.png

dōTERRA Technika AromaTouch

Technika AromaTouch daje odbiorcy wyjątkowe doświadczenie z olejkami eterycznymi, a także wspomaga dobre samopoczucie.

Technika AromaTouch jest bardzo przyjemna. Delikatny, rytmiczny dotyk współgra z aromatem najwyższej jakości terapeutycznych olejków eterycznych, które wnikają głęboko w tkankę i zapewniają ukierunkowane wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne. Umysł i dusza mogą się rozkoszować, a ciało może się całkowicie zrelaksować.

Czy wiesz, że udział w szkoleniu certyfikacyjnym AromaTouch to nie tylko najlepsza zabawa, ale także najbezpieczniejszy i najbardziej korzystny sposób na rozpoczęcie pracy z olejkami eterycznymi firmy DoTERRA?

Czy któryś z tych dni nie jest dla Ciebie wygodny i nie chcesz czekać, aby już teraz poznać Technikę AromaTouch?
W takim razie zarejestruj się za darmo poniżej i obejrzyj webinarium AromaTouch Intro.

Weź udział w kursie certyfikacyjnym Techniki AromaTouch!
Dostosowaliśmy szkolenie i teraz uczymy teorii online. Będziesz uczyć się praktyki w małej grupie na miejscu.
Zachęcamy do kontaktu z nami w celu znalezienia indywidualnego rozwiązania, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Miejsce szkolenia w Holandii:
Practice PhysioCoaching
Fugaplantsoen 2
1312 SH Almere

Miejsce szkolenia w Luksemburgu:
Paladium, Le Jardin Secret
10A Rue des Merovigiens
Bertrange, Luksemburg

Czas: 10:00 – 15:00

Proste i intuicyjne

Prawdziwe piękno techniki AromaTouch tkwi w jej prostocie. Dzięki temu każdy może nauczyć się tej techniki w ciągu zaledwie jednego dnia szkolenia i stosować ją w dowolnym miejscu.

Głównym celem techniki jest zastosowanie olejków i dostarczenie odbiorcy wrażeń związanych z olejkami eterycznymi, ale Technika AromaTouch polega również na nawiązaniu kontaktu z drugą osobą na poziomie emocjonalnym. Połączenia nawiązane dzięki tej technice tworzą poczucie zaufania i pomagają w zrelaksowaniu się.

Dr David Hill twórca AromaTouch

Dr David Hill jest czołowym ekspertem w dziedzinie medycyny alternatywnej i stosowania olejków eterycznych. Technika ta łączy medycynę wschodnią z nowoczesną aromaterapią.Olejki są nakładane na drogi meridianowe i trzewne punkty kontaktowe ciała. Jednocześnie technika AromaTouch jest prosta i intuicyjna, a dzięki zastosowaniu czystych i w 100% naturalnych olejków eterycznych o jakości terapeutycznej daje odbiorcy niezapomniane wrażenia.

Twój trener doTERRA AromaTouch

Tanja Daniels z AromaPro jest Niebieskim Diamentem DoTERRA i doświadczonym trenerem masażu w zakresie energetycznego masażu leczniczego, masażu meridianowego, aromaterapii, równoważenia czakr, trenerem zdrowia Omega, NLP, konstelacji rodzinnej i odżywiania.

Podczas techniki AromaTouch pracujemy wyłącznie z olejkami CPTG firmy dōTERRA.

Proces obejmuje 4 etapy: w każdym z nich na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego stosuje się 2 oleje.
Sesja AromaTouch trwa od 45 minut do 1,5 godziny.
Za pomocą zestawu AromaTouch można wykonać kilka zabiegów.

Czego mogę się spodziewać po szkoleniu certyfikacyjnym doTERRA AromaTouch?

Po szkoleniu otrzymasz certyfikat firmy dōTERRA i będziesz mógł od razu stosować technikę AromaTouch, aby pomagać innym ludziom, być może jako dodatek do swoich innych usług.

Aby wziąć udział w kursie dziennym, nie musisz mieć wcześniejszego wykształcenia. Możesz nauczyć się techniki AromaTouch, nawet jeśli nie masz doświadczenia w masażu lub aromaterapii.

Oczywiście kurs jednodniowy jest również idealny dla terapeutów, którzy szukają specjalnego dodatku do swoich usług, a także dla sportowców, trenerów, fizjoterapeutów oraz do użytku prywatnego.

Oferujemy Ci BEZPŁATNE godzinne Webinarium wprowadzające do AromaTouch. Dowiesz się tutaj więcej o olejkach i zobaczysz, jak stosować Technikę. Nauczysz się również techniki AromaTouch Hand! To webinarium jest optymalne w ramach przygotowań do szkolenia certyfikacyjnego. Kliknij poniżej i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Co otrzymam podczas szkolenia certyfikacyjnego AromaTouch?

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz automatycznie powiadomienie e-mailowe w celu weryfikacji. Jeśli nie otrzymałeś e-maila, czy mógłbyś skontaktować się z nami tak szybko, jak to możliwe?
W późniejszym terminie otrzymasz wiadomość e-mail z dodatkowymi informacjami na temat tego dnia.

Czy chcesz otrzymać certyfikat AromaTouch?

Zarejestruj się na szkolenie AromaTouch już teraz!
Shopping Cart