Jeśli codzienne zwroty akcji sprawiają, że czujesz się zdenerwowany, niespokojny, spięty, sfrustrowany i przytłoczony, wiesz, że musisz przystosować się do otoczenia, aby ponownie znaleźć równowagę i komfort. Jednak łatwiej jest się dostosować, niż to zrobić, a mieszanka uspokajająca ADAPTIV może ułatwić ten proces!

Do czego służy doterra ADAPTIV?

ADAPTIV został stworzony, aby pomóc ci zaaklimatyzować się i przystosować do codziennych wyzwań. Został opracowany specjalnie po to, by łagodzić, podnosić na duchu, uspokajać, relaksować i stymulować. Użyj ADAPTIV, aby pomóc sobie w przejściu z niespokojnego, niezdecydowanego lub przytłaczającego środowiska do środowiska, w którym panuje spokój, harmonia i kontrola.

Wypróbuj ADAPTIV przed kolejną ważną prezentacją lub rozmową kwalifikacyjną, przed którą się denerwujesz. Jeśli potrzebujesz wziąć głęboki oddech, zrelaksować się i ruszyć dalej, ale nie wiesz, gdzie się zwrócić, zwróć się do ADAPTIV. Aby uzyskać kojącą, relaksującą i ożywczą atmosferę, użyj ADAPTIV.

Co jest w ADAPTIVIE?

Mieszanka ADAPTIV zawiera olejki eteryczne z lawendy, magnolii, neroli, dzikiej pomarańczy, mięty pieprzowej, rozmarynu i Copaiba.

Lavender (Lavendel) jest królową wśród olejków eterycznych, jeśli chodzi o wyciszenie i relaks.

Zapach Magnolia jest odurzająco słodka i miękka. Ma ten sam podstawowy składnik chemiczny co lawenda – linalol, który jest niezwykle kojący.

Z kwiatu drzewa gorzkiej pomarańczy ma Neroli spokojny, podnoszący na duchu zapach.

Wilde Orange jest znany ze swojego podnoszącego na duchu, pozytywnego i energetyzującego aromatu.

Ożywczy i odświeżający, Spearmint (Spearmunt) jest szczególnie słodki wśród olejków miętowych i sprzyja skoncentrowanemu środowisku.

Energetyczny, ziołowy zapach Rosemary (Rozemarijn) jest często używany w aromaterapii.

Copaiba Może pomóc w uspokojeniu i złagodzeniu niepokojących uczuć.

 

Zastosowania mieszanki olejów Adaptiv

– Ciesz się relaksującą kąpielą w soli Epsom, dodając trzy do czterech kropli Adaptiv do wody w wannie.
– Połącz trzy krople z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby wykonać kojący masaż dłoni.

INSTRUKCJA OBSŁUGI
Do masażu zmieszaj 5 kropli z 10 ml oleju nośnego.
Do kąpieli zmieszaj 5 kropli z 5 ml oleju nośnego.
Do perfumowania zmieszaj 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnego.

doTERRA Adaptiv (15ml)

 67,00

Availability: Na stanie

System doTERRA® Adaptiv™ jest skuteczną odpowiedzią na zmniejszenie napięcia i pomaga w przystosowaniu się do trudnych sytuacji lub aklimatyzacji w nowym środowisku. Kapsułki Adaptiv łączą w sobie przebadane klinicznie substancje roślinne z mieszanką olejków eterycznych, które pomagają kontrolować skutki stresu i uczucia niepokoju*. Olejek eteryczny Calming Blend, będący idealnym uzupełnieniem kapsułek Adaptiv, jest odpowiedzią na najbardziej wymagające momenty życia. Używaj go aromatycznie lub na skórę, aby zapewnić sobie uczucie spokoju. Używaj kapsułek Adaptiv i dołączonej do nich mieszanki olejków eterycznych, aby stworzyć poczucie równowagi i dostosować się do każdej sytuacji.

Shopping Cart
doTERRA Adaptiv (15ml)
 67,00

Availability: Na stanie