Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Trzymaj Thinker w torebce lub w plecaku dziecka i stosuj go po południu, aby nie stracić głowy.
  • Nałóż na nadgarstki lub dłonie i głęboko wdychaj, aby zwiększyć poczucie jasności i czujności.
  • Użyj Thinkera, aby poprawić nastrój swojego dziecka, kiedy doświadczasz uczucia smutku lub stresu.
  • Promuj naukę i wspieraj kreatywność, stosując Thinker podczas nauki.

Dowiedz się więcej

Nie trać czasu na wykonywanie zadań, bądź czujny i skupiony oraz unikaj rozproszenia uwagi – w tym właśnie pomaga Ci Thinker. Thinker może pomóc w zwiększeniu energii umysłowej i wzmocnieniu koncentracji, zwłaszcza w sytuacji, gdy wiele osób jest rozproszonych. Korzenny i lekko słodki, unikalny aromat daje poczucie jasności w chwilach zagubienia.

Podstawowym aromatem tej mieszanki jest olejek eteryczny z wetiweru, który wspomaga koncentrację.

Mięta pieprzowa pomaga złagodzić uczucie stresu i smutku, zachowując czujność podczas wykonywania trudnych zadań.

Rozmaryn zwiększa czujność, a badania eksperymentalne sugerują, że wdychany może pomóc w przypomnieniu sobie wcześniej poznanego materiału.

Klementynka została włączona do tej mieszanki ze względu na wysokie stężenie składnika chemicznego, jakim jest limonen. Limonen jest znany w chemii jako środek podnoszący na duchu i stymulujący. Ten monoterpen, najbardziej znany z obecności w olejkach cytrusowych, ma długą listę zalet, z których tylko jedną jest jego zdolność do zapewniania emocjonalnego wzrostu, kiedy tego potrzebujesz.

Olejki eteryczne z wetiweru, mięty pieprzowej, klementynki i rozmarynu łączą się, aby pomóc ci skupić umysł i serce, kiedy najbardziej tego potrzebujesz.

 

doTERRA Thinker Kids Focus Blend

  • A
  • T
  • N

 27,67

Availability: Na stanie

Thinker to naturalny sposób na lepszą koncentrację, idealny dla wszystkich, od dzieci po dorosłych. Zaprojektowany, aby zapewnić poczucie czujności i jasności, Thinker jest idealnym rozwiązaniem, kiedy trzeba zwrócić uwagę i skoncentrować się.

Shopping Cart
doTERRA Thinker Kids Focus Blend
 27,67

Availability: Na stanie