Olejek eteryczny doTERRA Arborvitae ma wiele terapeutycznych korzyści dla ciała i umysłu.

Arborvitae, nazywana również “drzewem życia”, ma majestatyczne rozmiary i wszechstronne zastosowanie. Nasz olejek eteryczny z arborvitae jest
pochodzący z twardzieli drzewa Thuja Plichta. Znany również jako western red cedar, pochodzi z Ameryki Północnej.
(głównie Kanada i północno-zachodnie Stany Zjednoczone). To wyjątkowe źródło olejku eterycznego z Arborvitae zawiera wyraźny profil chemiczny i jest wyjątkowo skoncentrowane w metylu
tujat.
Pozyskiwanie tego olejku odbywa się w innowacyjny, przyjazny dla środowiska sposób poprzez destylację resztek drewna, dzięki czemu do produkcji nie są niepotrzebnie wycinane drzewa.
Wszystkie części drzewa Arborvitae, pochodzące z Kanady, były wykorzystywane na różne sposoby przez rdzennych Amerykanów (pierwotnych mieszkańców obu Ameryk) do celów leczniczych, zdrowotnych, do budowy statków, totemów, itp.
kije, kosze i ubrania.

Dlatego można go wykorzystać w pracy z osobami, które wierzą, że wszelki postęp w życiu musi być dokonany poprzez walkę i wysiłek. Olejek zachęca ludzi do życia w pokoju i radości, ufając w dobry wynik.

W starożytnych cywilizacjach olejek ten był używany do wzmacniania komunikacji duchowej podczas rytuałów i innych ceremonii.

Arborvitae to olejek eteryczny pozyskiwany z drewna drzewa Thuja Plicata. Indianie cenią to drzewo za zdrowie, a jego drewno jest używane do produkcji statków, słupów totemowych, koszy i ubrań. Ze względu na silne działanie odstraszające owady, jakie ma olejek (a więc i drzewo), drewno drzewa nie gnije. Dlatego olej ten jest popularny wśród rzeźbiarzy w drewnie.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowanie olejku eterycznego doTERRA Arborvitae*

  • Dodaj kilka kropli do butelki z wodą i spryskaj powierzchnie lub ręce jako środek dezynfekujący.
  • Użyj 3-4 kropli Arborvitae w dyfuzorze, aby oczyścić powietrze i odstraszyć owady w domu.
  • Zmieszaj 4 krople Arborvitae z 2 kroplami Lemon, aby uzyskać naturalny środek do konserwacji i polerowania drewna.
  • Użyj podczas medytacji, aby poczuć spokój i ukojenie.
  • Stosując olejek na skórę, nanieś 1-2 krople na wybrane miejsce. Rozcieńcz olej frakcjonowanym olejem kokosowym.

Emocjonalne i duchowe działanie olejku eterycznego z arborwitu

Arborvitae doTERRA: Zaufaj wyższej sile

Ten olejek pomaga osobom, które uważają lub zachowują się tak, jakby wszystko było lub miało być walką, i że muszą sobie radzić same, nie prosząc o pomoc. Zamiast pokładać wiarę w Boga, ludzie ci nieświadomie blokują wszelką pomoc pochodzącą z “góry”. Postanawiają robić wszystko sami, własnym ciężkim wysiłkiem. Czują potrzebę kontrolowania każdego wyniku w swoim życiu.

Olejek arborwitowy jest pozyskiwany z drewna, co sprawia, że jest bardzo uziemiający. Wspiera uwolnienie się od potrzeby kontroli i zaprasza do życia w pokoju, harmonii i pełnym zaufaniu.

Główne składniki

Olejek eteryczny doTERRA Arborvitae składa się głównie z metylotujatu, metylomirtenatu i a-terpineolu.

Olejek eteryczny doTERRA Arborvitea dobrze łączy się z

Copaiba, Basil (Basilicum), Frankincense (Wierook)

Ostrzeżenia

Nie należy ich spożywać.
Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.
Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

Olejek eteryczny doTERRA Arborvitae (Drzewo Życia) (5ml)

  • A
  • T
  • N

 37,67

Brak w magazynie

Olejek eteryczny doTERRA Arborvitae jest znany jako “drzewo życia”. Dzięki silnemu działaniu oczyszczającemu jest naturalnym środkiem odstraszającym owady i może być również stosowany do ochrony drewna. Dla osób bardzo wrażliwych Arborvitae może być uziemiająca.

Ciepły i drzewny olejek eteryczny z Arborvitae jest używany w praktyce medytacyjnej ze względu na swój uspokajający aromat. Drzewo arborvitae wytwarza olejek eteryczny o właściwościach oczyszczających. Olej z arborwitów jest stosowany do pielęgnacji skóry i do polerowania drewnianych mebli.

 

Shopping Cart