Smart & Sassy Metabolic Blend Softgels zawiera opatentowaną przez firmę DoTERRA mieszankę olejków eterycznych Slim & Sassy w wygodnych miękkich żelach, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele związane z wagą w zdrowy i naturalny sposób. Smakowita mieszanka Smart & Sassy zawiera olejki eteryczne, które kontrolują napady głodu w ciągu dnia, a także pobudzają metabolizm i poprawiają nastrój.

Smart & Sassy zawiera olejki eteryczne z grejpfruta i cytryny, które zawierają dużą ilość limonenu, pomagającego w oczyszczaniu organizmu. Mięta pieprzowa wspomaga trawienie i zmniejsza uczucie głodu. Imbir i cynamon wspomagają trawienie i metabolizm.

W połączeniu ze zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami fizycznymi Metabolic Blend może pomóc ci osiągnąć wagę i utrzymać ją do końca życia. Smart & Sassy Softgels są idealne w podróży i dla tych, którzy chcą przyjmować mieszankę olejków eterycznych Slim & Sassy w wygodny sposób.

Zalety

 • Wspomaga zdrowy metabolizm
 • Pomaga kontrolować uczucie głodu
 • Uspokaja żołądek i zwiększa pozytywny nastrój
 • Nie zawiera diuretyków, substancji pobudzających i kalorii.

Instrukcja obsługi

W razie potrzeby przyjmuj od 3 do 5 tabletek w ciągu dnia.

Kluczowe składniki i korzyści

Peeling grejpfrutowy: zapewnia oczyszczanie i detoksykację.
Skórka cytryny: działa jak naturalny środek oczyszczający i wspomaga trawienie.
Mięta pieprzowa: pomaga opanować napady głodu.
Korzeń imbiru: wspomaga zdrowe trawienie.
Kora cynamonu: wspomaga zdrowy metabolizm

Inne składniki

Modyfikowana skrobia kukurydziana niemodyfikowana genetycznie, gliceryna, karagen, woda oczyszczona, maltitol.

ostrzeżenia

Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu.

* Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA Smart & Sassy Metabolic Blend Softgels

   46,00

  Availability: Na stanie

  Slim & Sassy® Softgels zawierają opatentowaną przez DōTERRA mieszankę olejków eterycznych w wygodnych miękkich żelach, aby pomóc Ci osiągnąć cele związane z kontrolą wagi w zdrowy, naturalny sposób. Smakowita mieszanka olejków eterycznych Slim & Sassy powstrzymuje uczucie głodu przez cały dzień, przyspieszając metabolizm i poprawiając nastrój.

  Shopping Cart
  doTERRA Smart & Sassy Metabolic Blend Softgels
   46,00

  Availability: Na stanie