Wycieczka do Dr Hill Spring

Dr Hill Spring Tour firmy doTERRA Amsterdam RAI

Wycieczka do Dr Hill Spring
Dr Hill

Dr David K. Hill (założyciel, dyrektor medyczny i prezes firmy dōTERRA) jest znany ze swojej wiedzy na temat olejków eterycznych oraz współpracy z lekarzami, naukowcami i szpitalami na całym świecie. Dzięki tej współpracy stara się zintegrować użycie i zastosowanie olejków eterycznych z nowoczesnymi praktykami zdrowotnymi. 21 lutego 2019 roku dr Hill był gościem w teatrze RAI w Amsterdamie.

Podczas trzygodzinnej konferencji dr Hill opowiedział o firmie dōTERRA i jej współpracy z prywatnymi gospodarstwami i destylarniami. Mówił też o różnicy między 100% naturalnymi olejkami dōTERRA a “olejkami eterycznymi” innych marek. Monir Daniëls (AromaPro) i Jason Lever (Market Developing Manager Benelux i Northern Europe) otworzyli wieczór i przy owacji na stojąco 900 widzów powitali na scenie dr Hilla.

Dr Hill i jego rodzina

Po przemówieniu powitalnym i wyrażeniu wdzięczności za tak liczną frekwencję, dr Hill opowiedział o swojej rodzinie. Podróżuje po całym świecie, aby przemawiać w różnych krajach. W trakcie tego procesu odwiedza także zabudowania różnych szpitali i szkół oraz poszukuje źródeł olejków eterycznych. W rezultacie przebywa poza domem około 300 dni w roku i bardzo rzadko widuje się z rodziną. Mimo to rodzina jest dla niego bardzo ważna, na czele z żoną, która ze względu na jego schorzenia kręgosłupa zawsze najpierw robi mu zabieg AromaTouch, kiedy wraca do domu. Olejki eteryczne odgrywają również dużą rolę dla jego dzieci i wnuków.

W firmie dōTERRA dr David Hill chętnie współpracuje z wieloma innymi specjalistami i naukowcami, a także z innymi członkami zarządu firmy dōTERRA. Dla niego wszyscy ludzie, z którymi pracuje, są częścią rodziny dōTERRA, a ta rodzina jest rozsiana po całym świecie, w 43 różnych krajach.

Dr Hill: “dōTERRA jest inna”.

Używanie olejków eterycznych jest w wielu społecznościach tematem tabu; jeśli używasz olejków eterycznych i czujesz “osobny” zapach, szybko zostajesz uznany za wariata. W 2008 roku firma dōTERRA chciała to zmienić. Olejki eteryczne sprzedawane do tej porynie były akceptowane, więc dōTERRA chciała czegoś nowego. W rezultacie grupa założyła firmę dōTERRA z misją dzielenia się ze światem terapeutycznie skutecznymi olejkami eterycznymi i udało im się to. Dzięki współpracy z prywatnymi gospodarstwami, destylarniami, lekarzami, szpitalami i naukowcami, dōTERRA obejmuje swoim zasięgiem już znaczną część świata.

Cudowne historie

Dr Hill mówi, że dzięki olejkom idzie teraz przez życie w większości bez bólu i słyszy wiele cudownych historii z całego świata. Dzieli się z nami historią Heather, matki trzyletniej dziewczynki ze stwardnieniem guzowatym (TSC), chorobą genetyczną, która powoduje wzrost łagodnych guzów w całym ciele. W liście napisała, że od około roku smaruje skórę swojej trzyletniej córki olejkiem eterycznym Frankincense. Odkąd to robi, guzy się zmniejszyły, a zaczerwienienie skóry zniknęło.

Panaceum

Inny przykład, jaki podaje dr Hill, to historia kobiety, która miała gwałtowny wypadek motocyklowy. Na zdjęciach, które pokazuje, widać kobietę z ogromną raną na policzku. Rana, według lekarzy, zagoi się, ale pozostanie po niej duża blizna. Kobieta, znająca firmę dōTERRA, od pierwszego dnia spryskiwała go rozcieńczonym olejkiem eterycznym z Frankincense . Różnica między pierwszym zdjęciem a zdjęciem jej policzka po 10 dniach jest niewiarygodna. Na jej policzku nie widać nic z dużej rany i nie ma żadnej blizny.

Wyraźnie naturalny

Tym, co odróżnia firmę dōTERRA od innych producentów, jest w 100% naturalny olejek, który dōTERRA może zagwarantować. Olejki eteryczne dōTERRA to wysoce lotne, aromatyczne związki naturalnie produkowane przez rośliny. Oleje innych marek, które nie zostały wymienione, są częściowo produkowane sztucznie w fabryce. Nawet jeśli te olejki są czasami sprzedawane jako w 100% naturalne, nie zbliżają się nawet do czystości olejków dōTERRA. Dlatego dōTERRA ma nawet swój własny znak jakości CPTG: Certified Pure Therapeutic Grade, który został stworzony w gabinecie dr Hilla. CPTG gwarantuje czystość i skuteczność terapeutyczną każdego olejku.

Po wydestylowaniu związków aromatycznych z materiału roślinnego, dōTERRA dokładnie testuje każdą partię, aby upewnić się, że spełnia ona standardy CPTG. Dzięki temu oleje nie zawierają żadnych dodatkowych wypełniaczy, syntetycznych składników ani szkodliwych zanieczyszczeń. Ponieważ dōTERRA korzysta z własnych urządzeń i zaufanych laboratoriów zewnętrznych, olejki eteryczne przechodzą proces CPTG. W ten sposób dōTERRA zapewnia, że klienci otrzymują olejek najwyższej jakości, za każdym razem. W związku z tym każda butelka na dole ma unikalny kod identyfikacyjny, który można wpisać na stronie www.sourcetoyou.com/nl/quality-reports-gcms. Dzięki temu my, jako użytkownicy, będziemy mogli sami zobaczyć wyniki badań laboratoryjnych.

Stosowanie olejków eterycznych dōTERRA często koncentruje się na ostrych problemach (rany, stany zapalne, napięcia). Czysty naturalny olej jest dobrym lekarstwem na stany zapalne, które są przyczyną wszystkich chorób. Olejki zapewniają również spokój i wspierają emocje. W przyszłości dr Hill chciałby, aby oleje były stosowane profilaktycznie w codziennym życiu.

To, co robimy, jest sztuką”.

Dzięki temu pełnometrażowemu programowi dr Hill przekonał jeszcze więcej osób o tym, jak działają olejki eteryczne dōTERRA, ponieważ ja również nabrałam jeszcze większego entuzjazmu i chcę dowiedzieć się o nich więcej. Olejki DōTERRA to dzieło sztuki, w którym soki pochodzące z natury mogą zmienić świat w opiece zdrowotnej.

Czy jesteś zainspirowany i chcesz zacząć używać olejków?

Shopping Cart