doTERRA Olejek eteryczny z klementynki (5ml)

 34,95

  A
  Aromatic
  T
  Topical
  I
  Internal
  N
  Neat
  P
  Photosensitive

Korzenny, orzeźwiający i słodki olejek eteryczny z klementynki zapewnia wiele korzyści, w tym właściwości oczyszczające. Cytrusowy zapach klementynki może poprawić i wzmocnić Twój nastrój.

Na stanie

Wskazówki dotyczące użytkowania

 • Dodaj 3-4 krople Klementynki do środków do czyszczenia powierzchni, aby wzmocnić ich działanie oczyszczające i nadać im słodki, cytrusowy zapach.
 • Rozproszone, aby stworzyć lekką, przyjemną atmosferę.
 • Aby złagodzić zgagę lub problemy trawienne, dodaj 1-2 krople klementynki do soku, herbaty lub wody*.
 • Aby uzyskać naturalny efekt oczyszczania (i świeży, ostry zapach!), dodaj kilka kropli do płynu do mycia twarzy lub szamponu.
 • Spróbuj włączyć klementynkę do swoich ulubionych przepisów, aby uzyskać nowy smak i wspomóc układ trawienny, odpornościowy i zdrowy metabolizm.

Do czego służy olejek eteryczny z klementynki?

Klementynka jest naturalną hybrydą mandarynki i pomarańczy słodkiej, a olejek eteryczny jest tłoczony na zimno ze skórki tego owocu. Podobnie jak inne olejki cytrusowe, klementynka jest bogata w oczyszczający składnik chemiczny – limonen, ale jest słodsza i ostrzejsza niż większość olejków cytrusowych.

Olejek eteryczny z klementynki ma wszechstronne zastosowanie, ponieważ może również wspomagać prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego.

Korzyści aromatyczne płynące z klementynki obejmują poprawę nastroju i pozytywne emocje. Olejki cytrusowe, w tym olejek klementynkowy, również pomogą Ci poczuć się bardziej ożywionym i mniej niespokojnym. Dyfuzja Clementine nie tylko podnosi poziom emocji, ale również oczyszcza powietrze. Popraw swój ogólny stan zdrowia, dodając Klementynkę do swojej rutyny.

Opis rośliny

Klementynki są dość wyjątkowe wśród roślin z rodzaju Citrus. Dokładniej mówiąc, Citrus clementina nie ma tak dużych wymagań cieplnych, aby się rozwijać. Oznacza to, że mogą być uprawiane w regionach o bardziej umiarkowanych temperaturach. Regiony o wyższej średniej temperaturze, takie jak Afryka Północna, region śródziemnomorski i Kalifornia, produkują najbardziej cenione klementynki (zarówno pod względem wielkości, jak i jakości), ale największym producentem są Chiny. Lotne związki aromatyczne zawarte w skórkach, w połączeniu z unikalnymi czynnikami zbioru drzewa, tworzą wyraźny pomarańczowy zapach z subtelną nutą cytryny.

Oleje, które pasują do klementynki

Aromat klementynki dobrze łączy się z następującymi olejkami eterycznymi: olejek arbuzowy, olejek Citrus Bliss, olejek kolendrowy, olejek grejpfrutowy, olejek cytrynowy, olejek mięty pieprzowej.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg