ZenGest to popularny olejek eteryczny firmy doTERRA, dzięki swojemu działaniu na obszar brzucha. Olej ma moc stymulowania trawienia, łagodzenia wzdęć po jedzeniu i utrzymywania ogólnej jakości trawienia. Aby ułatwić stosowanie olejku, firma DoTERRA opracowała tabletki do żucia DigestTab. Tabletki do żucia znajdują się w poręcznym słoiku (100 sztuk).

DigestTab to tabletka z węglanem wapnia, w którą wstrzyknięto mieszankę ZenGest Digestive Blend, aby zapewnić korzyści płynące z tego olejku. Ta wyjątkowa mieszanka zawiera imbir, koper włoski i kolendrę, które zapobiegają zgadze i łagodzą chorobę lokomocyjną. Mięta pieprzowa, kminek, kolendra, imbir i anyż wspomagają trawienie i utrzymują zdrowy przewód pokarmowy. DigestTab to zdrowy, naturalny i delikatny sposób na ukojenie podrażnionego żołądka.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mieszance olejków eterycznych ZenGest użytych w tym DigestTab? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

Weź DigestTab na:

 • Wrażliwy żołądek
 • Zgaga
 • Obfity posiłek przyspieszający trawienie
 • Skurcze i wzdęcia brzucha.

Składniki DigestTab

 • Węglan wapnia
 • Mieszanka ZenGest (imbir, mięta pieprzowa, kminek, kolendra, anyż, estragon, koper włoski)

Ostrzeżenia

Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie należy stosować w połączeniu z innymi środkami na zgagę.
Jeśli jesteś pod opieką lekarza, najpierw skonsultuj się z nim.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA DigestTab tabletki do żucia (100szt)

   22,33

  Brak w magazynie

  Olejek eteryczny ZenGest, znany ze swojego silnego działania na żołądek, jest teraz dostępny również w postaci tabletek do żucia DigestTab. Tabletki do żucia sprawiają, że olejek jest łatwiejszy w użyciu i można go nosić przy sobie. DigestTab to tabletka z węglanem wapnia, do której wstrzyknięto ZenGest, aby zachować korzyści płynące z olejku.

  Shopping Cart