Cyrkulacja

Układ krążenia jest jednym z wielu układów ciała, które pomagają ci dobrze funkcjonować i zachować zdrowie. Układ krążenia składa się z serca, krwi i naczyń krwionośnych. Jego głównym zadaniem jest przenoszenie tlenu z całego ciała do komórek i transportowanie produktów odpadowych z komórek na zewnątrz. Aby Twój układ krążenia funkcjonował prawidłowo, ważne jest, abyś miał zdrowe serce i utrzymywał prawidłowe ciśnienie krwi.

WSKAZÓWKI

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego serca, jest prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia. Ćwiczenia fizyczne wzmacniają serce i sprawiają, że czujesz się bardziej energiczny. Olejek doTERRA Motivate, mięta pieprzowa, dzika pomarańcza i inne olejki podnoszące na duchu pomogą Ci poczuć się energicznie i osiągnąć cele związane z fitnessem. Możesz również dodać do swojej codziennej rutyny dodatkowe ćwiczenia: chodzenie po schodach, chodzenie podczas rozmów telefonicznych, jeżdżenie z dziećmi do szkoły na rowerze, wieczorny spacer i rozciąganie przed snem (np. joga). Jeśli chodzi o zdrowie serca, wszystkie małe kroki składają się na wielką różnicę w twoim zdrowiu.

Aby wspierać zdrowie serca, ważne jest również połączenie kwasów tłuszczowych omega-3 z dietą. Kwasy tłuszczowe omega-3 są często niedoborowe we współczesnej diecie, ponieważ występują naturalnie tylko w owocach morza i kilku roślinach, ale te zdrowe nienasycone tłuszcze poprawiają zdrowie serca.* xEO Mega dostarcza szeroki zakres kwasów tłuszczowych omega-3, w tym EPA, DHA, ALA i SDA, które wspierają zdrowie układu krążenia.* Codzienna suplementacja xEO Mega pomaga wspierać zdrowie serca i prawidłowy poziom ciśnienia krwi w normalnym zakresie.

Olejki eteryczne również mogą być stosowane z dobrym skutkiem. Olejki eteryczne z kory cynamonu i kasji mogą wspomagać zdrowe krążenie i funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, jeśli są stosowane wewnętrznie. Wewnętrzne stosowanie majeranku i Copaiba może wspomagać zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Jeśli wspieranie zdrowia serca jest dla ciebie szczególnie ważne, przyjmuj codziennie rano jedną do dwóch kropli w kapsułce wegetariańskiej.

Dla wielu osób masaż jest kojącym sposobem na poprawę krążenia. Mieszanka AromaTouch jest doskonałym towarzyszem masażu. Ma działanie uspokajające i relaksujące, które zwiększa korzyści płynące z masażu. Nałóż jedną do dwóch kropli na wybrane miejsce i wykonaj masaż w kierunku od serca. Możesz również dodać kroplę mięty pieprzowej, aby uzyskać delikatne uczucie pobudzenia. Użyj olejków eterycznych rozcieńczonych frakcjonowanym olejem kokosowym.

Top Produkty

Wideo

Shopping Cart