Problemy z oddychaniem to nic przyjemnego i wszyscy zwracamy się o pomoc, ale to prawie nigdy się nie zdarza. Olejek eteryczny doTERRA Breathe to sprawdzony środek, który pomógł wielu osobom w walce z tym odwiecznym wrogiem. Naturalne krople doTERRA Breathe to mieszanka wybranych olejków z mieszanki olejków eterycznych doTERRA Breathe CPTG Certified Pure Therapeutic Grade ® zmieszana z kroplą do oddychania, aby wygodniej było korzystać z dobrodziejstw tych olejków. Olejki eteryczne z cytryny, mięty pieprzowej, eukaliptusa, tymianku, melisy i kardamonu pomagają oczyszczać i łagodzić drogi oddechowe, a teraz mogą być dostarczane bezpośrednio do ust i gardła w tych pastylkach o wspaniałym smaku.

Pastylki Breathe zawierają olejki eteryczne i pomagają oczyszczać i łagodzić drogi oddechowe. Tabletki doTERRA Oddychaj nie tylko pomagają usprawnić układ oddechowy, ale także olejki eteryczne zawarte w tej mieszance mają za zadanie ukoić zmysły. Kiedy masz problemy z oddychaniem lub odczuwasz niepokój, pomocne może być uspokojenie emocjonalne. Użytkownicy doświadczają uspokajających korzyści a także skorzystać z poczucia bezpieczeństwa.

Są one specjalnie pakowane, aby ułatwić podróżowanie i używanie. Można je wykorzystać w dowolnym czasie i dla każdego. Jeśli nie masz pod ręką olejku złożonego Breathe lub chcesz ułatwić aplikację swoim dzieciom, tabletki Breathe firmy DoTERRA to najprostszy sposób na uzyskanie szybkich rezultatów, bez kłopotów.

Instrukcja obsługi

Dorośli i dzieci powyżej 5 roku życia: powoli rozpuść jedną pastylkę w ustach. W razie potrzeby powtarzaj co dwie godziny. Dzieci poniżej 5 roku życia: skonsultuj się z lekarzem.

Korzyści podstawowe

 • Zapewnia drożność dróg oddechowych i oddychanie
 • Wspiera ogólne zdrowie układu oddechowego
 • Uspokaja zmysły

składniki

Organiczny cukier trzcinowy, organiczny syrop z brązowego ryżu, olejek cytrynowy, olejek z mięty pieprzowej, olejek kardamonowy, olejek eukaliptusowy, olejek tymiankowy, olejek melisowy.

*Informacje o produkcie nie mają na celu diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

 

Krople powietrza

   25,81

  Brak w magazynie

  Tabletki powietrzne firmy dōTERRA zawierają mieszankę olejków eterycznych z cytryny, mięty pieprzowej, eukaliptusa, a teraz także z kardamonu i pomogły już wielu osobom w spokojnym oddychaniu.

  Shopping Cart