Kolendra jest znana jako zioło, które nadaje smak wielu pysznym potrawom, a nawet zmniejsza uczucie niepokoju i bezsenności. Firma doTERRA stworzyła z tego zioła równie aromatyczny i silny olejek: Kolendra. Ten olej jest silnym środkiem oczyszczającym i odtruwającym ciało. Kolendra ma działanie łagodzące i chłodzące na skórę.

Użyty w dyfuzorze nadaje świeży i korzenny aromat każdej mieszance olejków eterycznych. Podobnie jak zioło, z którego zrobiona jest kolendra, olej może być dodawany do potraw.

Kolendra pochodzi z rodziny baldaszkowatych, jest rośliną jednoroczną i ma aromatyczne pierzaste liście. Wszystkie części rośliny kolendry są jadalne i używane w kuchni.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Użyj oleju w kuchni do aromatyzowania potraw.
 • Dwie lub trzy krople kolendry w czapce wegetariańskiej wspomagają zdrowe trawienie.
 • Używaj oleju rozcieńczonego frakcjonowanym olejem kokosowym. na twarz zaraz po wzięciu prysznica. W ten sposób wspomagasz zdrową, tłustą skórę.
 • Kilka kropel może ukoić obolałe mięśnie podczas masażu.
 • Nałóż kilka kropel kolendry na kark lub pod stopy, aby uzyskać uczucie odprężenia.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z kolendry (Coriander) (15ml)

   41,00

  Availability: Na stanie

  Kolendra od dawna jest używana do wspomagania trawienia. Olejek jest również znany z tego, że pomaga zachować zdrową skórę i sprzyja uczuciu odprężenia.

  Shopping Cart
  KolendradoTERRA Olejek eteryczny z kolendry (Coriander) (15ml)
   41,00

  Availability: Na stanie