doTERRA Olejek eteryczny z kolendry (Coriander) (15ml)

 43,33

  Kolendra od dawna jest używana do wspomagania trawienia. Olejek jest również znany z tego, że pomaga zachować zdrową skórę i sprzyja uczuciu odprężenia.

  Na stanie

  Kolendra jest znana jako zioło, które nadaje smak wielu pysznym potrawom, a nawet zmniejsza uczucie niepokoju i bezsenności. Firma doTERRA stworzyła z tego zioła równie aromatyczny i silny olejek: Kolendra. Ten olej jest silnym środkiem oczyszczającym i odtruwającym ciało. Kolendra ma działanie łagodzące i chłodzące na skórę.

  Użyty w dyfuzorze nadaje świeży i korzenny aromat każdej mieszance olejków eterycznych. Podobnie jak zioło, z którego zrobiona jest kolendra, olej może być dodawany do potraw.

  Kolendra pochodzi z rodziny baldaszkowatych, jest rośliną jednoroczną i ma aromatyczne pierzaste liście. Wszystkie części rośliny kolendry są jadalne i używane w kuchni.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Użyj oleju w kuchni do aromatyzowania potraw.
  • Dwie lub trzy krople kolendry w czapce wegetariańskiej wspomagają zdrowe trawienie.
  • Używaj oleju rozcieńczonego frakcjonowanym olejem kokosowym. na twarz zaraz po wzięciu prysznica. W ten sposób wspomagasz zdrową, tłustą skórę.
  • Kilka kropel może ukoić obolałe mięśnie podczas masażu.
  • Nałóż kilka kropel kolendry na kark lub pod stopy, aby uzyskać uczucie odprężenia.

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg