Olejek eteryczny z rumianku rzymskiego jest pozyskiwany z małych, białych kwiatów rumianku rzymskiego. Olejek ma właściwości kojące dla skóry, umysłu i ciała. Może zmiękczać układy ciała, dlatego starożytni Rzymianie używali tego olejku podczas wojny, aby dodać sobie odwagi.

Olejek jest najczęściej używany w gorącej wodzie do parzenia herbaty rumiankowej, ale rumianek rzymski może być również stosowany w kremach do twarzy, napojach, farbach do włosów, szamponach i perfumach. Rumianek rzymski jest stosowany w ziołolecznictwie od setek lat. Olejek może przyczynić się do dobrego snu i ma kojący wpływ na skórę.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania olejku rumiankowego *

  • Dodaj 1-2 krople do swojego ulubionego kremu nawilżającego, szamponu lub odżywki, aby zapewnić zdrową skórę i witalne włosy.
  • Dodaj 1-2 krople do herbaty ziołowej lub gorących napojów, aby uspokoić ciało i umysł.
  • Rumianek w dyfuzorze lub pod stopami może pomóc w dobrym śnie.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek z rumianku rzymskiego (Roman Chamomile) (5ml)

 78,67

Availability: Na stanie

Rumianek rzymski wspomaga spokojny sen i ma natychmiastowe działanie uspokajające na skórę, umysł i ciało. Olejek ma słodki, kwiatowy i ziołowy aromat.

Shopping Cart
doTERRA Olejek z rumianku rzymskiego (Roman Chamomile) (5ml)
 78,67

Availability: Na stanie