Od wieków koper włoski był używany i spożywany ze względu na swoje liczne korzyści zdrowotne. Olejek eteryczny z kopru włoskiego był historycznie używany ze względu na swoje domniemane właściwości antyoksydacyjne i był i jest uważany za środek tonizujący. Olejek ma głębokie właściwości i jest uważany za olejek podnoszący na duchu.

Historia stosowania kopru włoskiego sięga czasów starożytnych, kiedy to rzymscy wojownicy podobno używali kopru włoskiego, aby być silnymi i gotowymi do walki. Koper włoski jest znany ze swojego wyraźnego lukrecjowego aromatu i smaku, ale jego zdolność do wspierania zdrowego trawienia jest równie niezwykła.

Olejek wspomaga zdrowie płuc i dróg oddechowych, można go dodawać do wody lub herbaty, aby zwalczyć chęć na słodycze. Olejek z kopru włoskiego traci swoje właściwości terapeutyczne we wrzącej wodzie. Rozcieńczaj olej z FCO (Gefractioneerde Kokosolie), aby uniknąć podrażnienia skóry.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Po spożyciu olejek wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego.
 • Dodaj kroplę kopru włoskiego do wody lub herbaty, aby zwalczyć ochotę na słodycze.
 • Przyjmij 1-2 krople w veggicap, aby wspomóc trawienie.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z kopru włoskiego (15ml)

   25,67

  Availability: Na stanie

  Olejek eteryczny z kopru włoskiego firmy DoTERRA, którego zalety zdrowotne sięgają czasów starożytnego Rzymu, może być stosowany do dziś. Olejek z kopru włoskiego wspomaga trawienie i pracę układu oddechowego, a jednocześnie wydziela unikalny aromat i smak lukrecji.

  Shopping Cart
  Koper włoskidoTERRA Olejek eteryczny z kopru włoskiego (15ml)
   25,67

  Availability: Na stanie