Głównymi składnikami chemicznymi olejku eukaliptusowego są eukaliptol i alfa-terpineol, co sprawia, że jest to idealny olejek do promowania uczucia czystszego i lepszego oddychania oraz otwarcia dróg oddechowych. Olejek jest również przyjemny podczas kojącego masażu.

Olejek eteryczny z eukaliptusa daje poczucie odprężenia i rozjaśnia umysł. Eukaliptusa można używać do czyszczenia powierzchni i powietrza. Olejek wspomaga uczucie odprężenia i oddychanie. Badania wykazały, że eukaliptus skutecznie pomaga zmniejszyć napięcie. Olejek ten często znajduje się w płynach do płukania ust, które odświeżają oddech i wspomagają zdrowie jamy ustnej.

Rozcieńcz olejek frakcjonowanym olejem kokosowym, aby uniknąć podrażnień skóry.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

  • Połącz olej z Lemon (Citroen) i Peppermint (Pepermunt) w butelce z rozpylaczem i używaj do czyszczenia powierzchni w kuchni lub łazience.
  • Dodaj jedną kroplę
    Eucalyptus
    do kremu nawilżającego i nałóż na skórę, aby uzyskać efekt rewitalizacji.
  • Podczas kąpieli pod prysznicem nałóż kilka kropli na dłonie, umieść dłonie nad nosem i głęboko wdychaj olejek, aby stymulować i wspierać witalność.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek Eukaliptusowy (15ml)

  • A
  • T
  • I

 24,33

Availability: Na stanie

Olejek eteryczny z eukaliptusa ma pozytywny wpływ na układ oddechowy oraz oczyszcza powierzchnie i powietrze. Olejek może być relaksujący podczas masażu.

Shopping Cart
EukaliptusdoTERRA Olejek Eukaliptusowy (15ml)
 24,33

Availability: Na stanie