Daglezja (Douglas Fir) jest drzewem iglastym pochodzącym z Ameryki Północnej. Ta wysoka, wiecznie zielona sosna jest często używana w przemyśle bożonarodzeniowym i ma cytrynową nutę, która jest słodka i odświeżająca. Olejek eteryczny z daglezji jest pozyskiwany w sposób zrównoważony z sadzonek w Nowej Zelandii, gdzie jest gatunkiem bardzo inwazyjnym, zagrażającym ekosystemowi tego kraju.

Pozyskując młode drzewa daglezji i wykorzystując je do produkcji olejków eterycznych, firma DoTERRA chce przeciwdziałać negatywnemu wpływowi drzew dominujących na ziemi na środowisko, dostarczając jednocześnie olejek eteryczny. Daglezja ma unikalny skład chemiczny, który jest szczególnie bogaty w betapininę i przyczynia się do jej zdolności do promowania uczucia czystych dróg oddechowych. Olejek może również pomóc w oczyszczaniu skóry i wprowadzać pozytywny nastrój.

Olejek daje ci siłę, pocieszenie i męstwo w chwilach poczucia opuszczenia i samotności. Z obiema nogami na ziemi po burzliwych chwilach, przez które przechodzisz. Olejek ten dobrze komponuje się z olejkami cytrusowymi, tworząc przyjemne środowisko i odświeżając powietrze.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Połącz ten olejek eteryczny z Wild Orange (Wilde sinaasappel), Lemon (Citroen) lub Bergamot w dyfuzorze, aby odświeżyć powietrze, poprawić nastrój i promować poczucie skupienia.
 • Dodaj 1 kroplę do płynu do mycia twarzy, mydła lub płynu do mycia ciała, aby uzyskać dodatkowe działanie oczyszczające i orzeźwiający aromat.
 • 2-3 krople Daglezji z 2-3 kroplami Eucalyptus w dyfuzorze lub w dłoniach pomagają w oczyszczaniu dróg oddechowych i ułatwiają oddychanie.
 • Połącz olejek z 1-2 kroplami Wintergreen (Wintergroen), aby uzyskać relaksujący masaż.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Douglas Fir (daglezja) Olejek eteryczny (5ml)

   37,67

  Availability: Na stanie

  Olejek eteryczny z daglezji jest wytwarzany z młodych drzew w Nowej Zelandii. Olejek ma kilka pozytywnych efektów na układ oddechowy i skórę.

  Shopping Cart
  DaglezjadoTERRA Douglas Fir (daglezja) Olejek eteryczny (5ml)
   37,67

  Availability: Na stanie