Krwawnik | Pom to opracowana przez ekspertów mieszanka olejku eterycznego z krwawnika i tłoczonego na zimno oleju z pestek granatu (POM), stworzona jako sposób na prawdziwie wewnętrzne podejście do piękna, witalności, ogólnego dobrostanu i przeciwdziałania starzeniu się. Synergia z krwawnikiem POM w naturalny sposób łączy ochronne czynniki transkrypcyjne organizmu, aktywując jednocześnie białka chroniące skórę (hamujące enzymy, które niszczą elastyczność i kolagen).

Ponadto ten aktywny składnik botaniczny można stosować miejscowo (na skórę), aby ożywić starzejącą się skórę, a także przyjmować wewnętrznie, aby wspierać zdrową reakcję zapalną i promować zdrowe funkcje metaboliczne (wspomagając metabolizm).

Dzięki kluczowym składnikom chemicznym: kwasowi punicowemu (kwas omega 5), antyoksydantom, β-kariofilenowi i chamazulenowi, ten przyjazny dla wegan aktywny duet botaniczny wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego, komórki i odmłodzenie podczas przyjmowania wewnętrznego.

Aplikacje

– Przyjmuj jedną do dwóch kropli rano i wieczorem, aby wspomóc zdrowy metabolizm.

– Przyjmuj codziennie jedną do dwóch kropli krwawnika, aby wspierać zdrową odpowiedź immunologiczną.

– Stosuj Yarrow | Pom jako część swojej rutyny pielęgnacyjnej, aby nadać skórze młody i zdrowy wygląd.

– Kilka kropli krwawnika zmniejszy napięcie podczas masażu.

doTERRA Olejek eteryczny z krwawnika pospolitego (30ml)

     164,00

    Shopping Cart
    doTERRA Olejek eteryczny z krwawnika pospolitego (30ml)
     164,00