doTERRA Olejek eteryczny z mandarynki (5ml)

 25,00

  Olejek eteryczny z mandarynki jest wytwarzany ze skórki znanej nam mandarynki. Jest ulubionym olejkiem cytrusowym ze względu na swój radosny i świeży aromat.

  Na stanie

  Mandarynka ma długą historię stosowania w kulturze chińskiej i praktykach ziołowych. Olejek mandarynkowy pozyskiwany z tego owocu cytrusowego może wspomagać zdrowe trawienie i metabolizm, gdy jest stosowany wewnętrznie. Mandarynka ma słodki, korzenny aromat, podobny do innych olejków cytrusowych, który podnosi na duchu.

  Olejek jest znany ze swoich właściwości oczyszczających oraz wspomagania zdrowego układu odpornościowego i oddechowego. Olej można również dodawać do deserów i napojów – od wody https://www.youtube.com/watch?v=D4BBno48A78 po owocowe smoothie – aby uzyskać smakowy dodatek. Olejku można używać w każdym przepisie, w którym pojawiają się cytrusy.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Dodatki*

  • Aby dodać sobie energii, umieść jedną lub dwie krople mandarynki na dłoniach i potrzyj je o siebie. Umieść miseczkę nad nosem i ustami i wdychaj głęboko aromat przez 30 sekund. Olejek ma również takie działanie w dyfuzorze.
  • Dodaj 1-2 krople jako aromat do ciast i ciasteczek.
  • Dodaj olej do wody, smoothie, herbaty lub lemoniady, aby nadać im smak.

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg