Mandarynka ma długą historię stosowania w kulturze chińskiej i praktykach ziołowych. Olejek mandarynkowy pozyskiwany z tego owocu cytrusowego może wspomagać zdrowe trawienie i metabolizm, gdy jest stosowany wewnętrznie. Mandarynka ma słodki, korzenny aromat, podobny do innych olejków cytrusowych, który podnosi na duchu.

Olejek jest znany ze swoich właściwości oczyszczających oraz wspomagania zdrowego układu odpornościowego i oddechowego. Olej można również dodawać do deserów i napojów – od wody https://www.youtube.com/watch?v=D4BBno48A78 po owocowe smoothie – aby uzyskać smakowy dodatek. Olejku można używać w każdym przepisie, w którym pojawiają się cytrusy.

Więcej? Kliknij tutaj.

Dodatki*

 • Aby dodać sobie energii, umieść jedną lub dwie krople mandarynki na dłoniach i potrzyj je o siebie. Umieść miseczkę nad nosem i ustami i wdychaj głęboko aromat przez 30 sekund. Olejek ma również takie działanie w dyfuzorze.
 • Dodaj 1-2 krople jako aromat do ciast i ciasteczek.
 • Dodaj olej do wody, smoothie, herbaty lub lemoniady, aby nadać im smak.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z mandarynki (5ml)

   25,00

  Availability: Na stanie

  Olejek eteryczny z mandarynki jest wytwarzany ze skórki znanej nam mandarynki. Jest ulubionym olejkiem cytrusowym ze względu na swój radosny i świeży aromat.

  Shopping Cart
  TangerinedoTERRA Olejek eteryczny z mandarynki (5ml)
   25,00

  Availability: Na stanie