doTERRA Mieszanka stabilizująca kotwicę (5ml)

 34,67

  A
  Aromatic
  T
  Topical

Na stanie

Opis Skład olejku eterycznego Anchor

Czasami, w tym szalenie zabieganym, nowoczesnym świecie, czujesz się wyparty i niepewny siebie, z kilometrową listą rzeczy do zrobienia i niepewnymi priorytetami. Znalezienie równowagi poprzez aromaterapię i proste ruchy jogi może być doskonałym pierwszym krokiem. Mieszanka doTERRA Anchor Steadying wzmacnia wiarę w siebie, dzięki czemu możesz podejść do swojej praktyki i życia z uspokajającą siłą. Z . Lavendel, Cederhout, Sandelhout, Kaneel, Wierook, Zwarte Peperoraz Patchouli olejki eteryczne na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, ta mieszanka wspiera Twoje połączenie z samym sobą, Twoją wspólnotą, Twoją emocjonalną harmonię i Twoją wrodzoną mądrość.

Użyj strony .

 • Nałóż na kostki, podstawę kręgosłupa i dolną część stóp, aby zapewnić sobie poczucie pełni i spokoju.
 • Ciesz się aromatycznymi korzyściami płynącymi z Anchor, kiedy czujesz się rozproszony lub przemieszczony.
 • Idealne pozycje jogi, które można połączyć z aromatem Anchor, to medytacja na siedząco, obrót w pozycji siedzącej i Bhu Mudra (jedna ręka na sercu, druga na ziemi).
 • Może być używany podczas praktyki jogi lub w dowolnym innym momencie dnia.
W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg