doTERRA Align Centering blend (5ml)

 34,00

  A
  Aromatic
  T
  Topical

Na stanie

Czy czujesz się trochę oderwany od rzeczywistości i trudno ci utrzymać kontrolę nad otoczeniem? Aromatoterapia i kilka prostych pozycji jogi mogą stworzyć nowy spokój i cel. Mieszanka Align Centering firmy doTERRA to wspaniały olejek, który może Ci w tym pomóc.

Medytacja podczas jogi w połączeniu z aromaterapią to połączenie o silnym działaniu na ludzkie emocje. Naukowcy z firmy doTERRA we współpracy ze specjalistką od jogi Eleną Brower stworzyli olejki przeznaczone specjalnie do jogi. Jedną z takich mieszanek jest mieszanka Align Centering, w której Bergamot, Jasmine (Jasmijn), Coriander (Koriander), Marjoram (Marjolein), Peppermint (Pepermunt) oraz Rose (Roos) są mieszane z frakcjonowanym olejem kokosowym.

Align pomaga ci uwierzyć w siebie i otworzyć się na nowe możliwości.

Aplikacje*

 • Zastosuj Align w okolicy serca, nadgarstków i na szyi, aby wzmocnić poczucie samoakceptacji.
 • Ciesz się aromatycznymi korzyściami płynącymi z Align w przypadku apatii i braku możliwości skupienia się.
 • Pozycje jogi do zastosowania podczas aromaterapii z użyciem Align: Wojownik II, Trójkąt i Brama.

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg