Cheer Uplifting Blend firmy doTERRA ma na celu promowanie optymistycznych uczuć i przeciwdziałanie negatywnym emocjom, z którymi spotykamy się na co dzień. W przypadku ponurych nastrojów, Cheer zastępuje negatywne emocje lekkim i słonecznym uczuciem, tak jak wywołuje to jego słodko-słony aromat.

Niech świeży aromat i rozgrzewające właściwości tej mieszanki rozjaśnią Twój dzień, gdy pesymistyczne nastroje zejdą na dalszy plan, a słońce zacznie świecić.

Mieszanka podnosząca na duchu Cheer jest mieszanką następujących olejków doTERRA: Wild Orange, Clove, Star Anise (Anyż gwiaździsty), Lemon, Nutmeg, Vanilla, Ginger, Cinnamon (Cynamon) i zioło o nazwie Zdravetz.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Kilka kropel w dyfuzorze pomaga promować podnoszące na duchu i pozytywne środowisko. Użyj tego olejku na przykład w klasie, aby dzieci nie mogły zasnąć.
 • Poprzez zakroplenie Cheer na wacik i umieszczenie go w samochodzie, zachowasz czystość w samochodzie przez cały dzień.
 • Na samotne uczucia, rozprowadź olejek za pomocą dyfuzora. Promuje to szczęśliwe i jasne uczucia, które poprawiają nastrój.
 • Jeśli masz poranny nastrój, Cheer może sprawić, że rozpoczniesz dzień w pogodny sposób.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.
Unikaj światła słonecznego lub promieni UV do 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Cheer Uplifting Blend (5ml)

  38,67

  Czy nadszedł czas, aby wpuścić promienie słońca do swojego życia i dać sobie zastrzyk szczęścia, pogody ducha, optymizmu i pozytywności? Cheer Uplifting Blend od dōTERRA to słoneczny i optymistyczny aromat, który podniesie Cię na duchu każdego dnia.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry