Mieszanka Cheer Uplifting firmy doTERRA została stworzona, aby promować optymistyczne uczucia i przeciwdziałać negatywnym emocjom, z którymi spotykamy się na co dzień. W przypadku ponurych uczuć, Cheer zastępuje negatywne emocje lekkim i słonecznym uczuciem, tak jak wywołuje to jego słodko-świeży aromat.

Niech świeży aromat i rozgrzewające właściwości tej mieszanki rozjaśnią Twój dzień, gdy pesymistyczne uczucia znikną i zacznie świecić słońce.

Mieszanka podnosząca na duchu jest mieszanką następujących olejków firmy DoTERRA: Wild Orange (Wilde sinaasappel), Clove (Kruidnagel), Star Anise (Steranijs), Lemon (Citroen), Nutmeg, Vanilla (Vanillie), Ginger (Gember), Cinnamon (Kaneel) I zioło o nazwie Zdravetz.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

  • Kilka kropli w dyfuzorze pomaga w tworzeniu pozytywnego środowiska. Na przykład, używaj tego olejku w klasie, żeby dzieci nie mogły zasnąć.
  • Zakroplenie Cheera na watę i umieszczenie jej w samochodzie sprawi, że przez cały dzień w samochodzie będzie czysto.
  • W przypadku uczucia samotności, rozpyl olejek za pomocą dyfuzora. To sprzyja radosnym i pogodnym uczuciom, które poprawiają nastrój.
  • Jeśli masz poranny nastrój, Cheer może sprawić, że zaczniesz dzień radośnie.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.
Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Radosna Mieszanka Podnosząca na duchu (5ml)

 41,00

Availability: Na stanie

Czy nadszedł czas, aby wpuścić na chwilę do swojego życia promienie słońca i dać sobie zastrzyk szczęścia, pogody ducha, optymizmu i pozytywności? Mieszanka Cheer Uplifting Blend od dōTERRA to słoneczny i optymistyczny aromat, który podniesie Cię na duchu każdego dnia.

Shopping Cart
doTERRA Radosna Mieszanka Podnosząca na duchu (5ml)
 41,00

Availability: Na stanie