Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Dodaj kroplę do następnej mieszanki dyfuzorów.
  • Dodaj kroplę lub dwie do swoich osobistych czystych perfum.
  • Użyj jednej kropli z produktami do pielęgnacji ciała, takimi jak szampony, odżywki, balsamy czy kremy.
  • Dodaj jedną kroplę do smoothie.

Skąd pochodzi Madagaskarski Absolut Wanilii?

Około 80% prawdziwej wanilii na świecie pochodzi z Madagaskaru, gdzie panuje idealny tropikalny klimat dla rozwoju wanilii. Zbieranie plonów jest ważnym źródłem zatrudnienia dla społeczności wiejskich i integralną częścią lokalnej gospodarki. Poprzez Co-Impact Sourcing® Fundacja doTERRA Healing Hands® pomogła sfinansować projekt społeczny – Ośrodek Szkolenia Rolniczego Mahadera, który jest realizowany w rejonach upraw i zbiorów na Madagaskarze. Ośrodek ten, zbudowany i zarządzany przez partnerów firmy doTERRA, zapewnia trzyletnie szkolenie dla hodowców wanilii, po którym mogą oni uzyskać dostęp do dalszych szkoleń i bezpieczniejszą przyszłość dla siebie i swoich rodzin.
Więcej o Wanilii przeczytasz tutaj.

Jaka jest różnica między ekstraktem z wanilii a absolutem waniliowym?

Absolut waniliowy to nie to samo, co ekstrakt waniliowy, który możesz mieć w swoich produktach do pieczenia. Zazwyczaj ekstrakt z wanilii, który używasz do pieczenia, to ekstrakt z ziaren wanilii na bazie alkoholu. Zawiera śladowe ilości minerałów i ma rzadszą konsystencję niż absolut. Wanilia z Madagaskaru firmy doTERRA jest silniejsza niż ekstrakt z wanilii, do którego jesteś przyzwyczajony, więc wystarczy jedna kropla!

Jak używać Absolutu Wanilii Madagaskarskiej?

Wanilia z Madagaskaru firmy doTERRA to czysty absolut uzyskany w procesie ekstrakcji CO2, wstępnie rozcieńczony frakcjonowanym olejem kokosowym, co ułatwia stosowanie miejscowe. Możesz używać go nie tylko miejscowo – trudno znaleźć mieszankę do dyfuzorów, która nie pachniałaby jeszcze pyszniej dzięki kropli madagaskarskiej wanilii.

Oprócz mieszanek do dyfuzorów, Wanilia z Madagaskaru jest idealna do mieszania z produktami do pielęgnacji ciała lub jako składnik czystych mieszanek zapachowych. Jego wyraźnie słodki, znajomy aromat jest uwielbiany jak mało który zapach!

Dodanie Wanilii z Madagaskaru do napoju, np. porannej herbaty lub smoothie, dodaje mu dodatkowego, pysznego smaku.

doTERRA Madagaskarski Olejek Waniliowy (5ml)

  • A
  • T
  • I

 59,67

Availability: Na stanie

Aromat mówi sam za siebie. Czysty absolut wanilii madagaskarskiej, wstępnie rozcieńczony frakcjonowanym olejem kokosowym, olejek eteryczny szczególnie polecany do mieszanek dyfuzorów i różnych zastosowań miejscowych.

Shopping Cart
doTERRA Madagaskarski Olejek Waniliowy (5ml)
 59,67

Availability: Na stanie