dotyk nadziei doTERRA
Dotyk nadziei doTERRA to mieszanka olejków eterycznych, która łączy świeży zapach bergamotki z Ylang Ylang i Frankincense, a następnie staje się lekko słodka dzięki rozgrzewającemu aromatowi Vanilla Bean Absolute. DoTERRA Hope Touch można stosować na szyi, nadgarstkach i w punktach tętna, aby doświadczyć odświeżającego zapachu przez cały dzień. Zachęcający zapach to tylko jedna z rzeczy, które sprawiają, że Hope Touch firmy DoTERRA jest naprawdę wyjątkowy. Przy każdym użyciu doTERRA Hope Touch wdychaj podnoszący na duchu zapach, wiedząc, że Twój zakup jest częścią większego celu, jakim jest pomoc dzieciom na całym świecie.

Przy każdym zakupie doTERRA Hope Touch, cała cena zakupu jest przekazywana na rzecz fundacji doTERRA Healing Hands Foundation™*, która wspiera działania mające na celu walkę z handlem seksualnym na całym świecie.

*Podatek netto

Aplikacja
– Zastosuj na nadgarstkach, szyi i w punktach tętna, aby uzyskać indywidualny zapach.
– Trzymaj w torebce i stosuj przez cały dzień, aby poprawić sobie nastrój.
– Nałóż na torebkę i przechowuj w szufladach lub szafach, aby nadać ubraniom świeży zapach.

Uwaga:
Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

doTERRA Mieszanka Dotyku Nadziei (10ml)

   33,33

  Availability: Na stanie

  doTERRA Hope Touch Blend – Przy każdym zakupie doTERRA Hope Touch, cała cena zakupu jest przekazywana na rzecz fundacji doTERRA Healing Hands Foundation™*, która wspiera działania mające na celu walkę z handlem seksualnym na całym świecie.

  Shopping Cart
  doTERRA Mieszanka Dotyku Nadziei (10ml)
   33,33

  Availability: Na stanie