Air, wcześniej znany jako Breathe, to niezwykła mieszanka olejków eterycznych, które ułatwiają oddychanie. Ten olejek eteryczny oczyszcza drogi oddechowe, łagodzi je i może być łatwo stosowany na klatkę piersiową, plecy lub pod stopy. Przyjemny zapach działa kojąco na zmysły i jest idealny do stosowania w dyfuzorze w nocy, aby zapewnić spokojny sen.

Powietrze minimalizuje skutki zagrożeń sezonowych i problemów z oddychaniem, które są powszechne w naszym współczesnym społeczeństwie. W tej mieszance znajdują się następujące olejki eteryczne: Laurel Leaf (Laurierblad), Peppermint (Pepermunt), Eucalyptus, Melaleuca, Lemon (Citroen) i Ravensare. Olejki te zostały specjalnie dobrane, aby ułatwić oddychanie, oczyścić i uspokoić drogi oddechowe.

Aplikacje*

  • Umieść 4 krople Air w dyfuzorze lub wdychaj bezpośrednio z dłoni. Nacieranie na klatce piersiowej lub stopach pomaga również w przypadku dużego zagrożenia sezonowego i środowiskowego.
  • Aby zminimalizować te zagrożenia, używaj oleju także na zewnątrz.
  • Powietrze w dyfuzorze podczas snu pomaga stworzyć spokojne otoczenie.

Ostrzeżenia

Nie należy ich spożywać.
Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.
Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Air (15ml)

 38,00

Availability: Na stanie

Problemy z oddychaniem są powszechne w naszym współczesnym społeczeństwie.
Mieszanka Air firmy doTERRA oczyszcza drogi oddechowe, łagodzi je i może być łatwo stosowana na klatkę piersiową, plecy lub pod stopy. Przyjemny zapach sprzyja spokojnemu snu.

Shopping Cart
doTERRA Air (15ml)
 38,00

Availability: Na stanie