Olejek z jodły balsamicznej Opis produktu

Znana jako jeden z najbardziej pachnących gatunków drzewek świątecznych, majestatyczna jodła balsamiczna pochodzi z pofałdowanych lasów sosnowych Kanady. Te potężne świerki produkują olejek eteryczny z jodły balsamicznej, który ma niezapomniany, zimowy zapach. Jako główny składnik, ß-Pinene nadaje olejkowi eterycznemu z jodły balsamicznej właściwości oczyszczające i łagodzące skórę przy stosowaniu miejscowym, co czyni go doskonałym olejkiem do masażu aromatycznego. Po rozpyleniu świeży, drzewny aromat tego genialnego olejku eterycznego ożywia i energetyzuje każde otoczenie, a wdychanie zapachu olejku z jodły balsamicznej z pewnością przywoła wspomnienia z wakacji.

Jak używać olejku z jodły balsamicznej?

  • Pielęgnacja skóry: Dodaj kroplę olejku z jodły balsamicznej do płynu do mycia twarzy, mydła lub płynu do mycia ciała, aby dodać dodatkowy efekt oczyszczający i pobudzający aromat do swoich zwykłych zabiegów pielęgnacyjnych.
  • Masaż: Połącz jedną do dwóch kropli olejku z jodły balsamicznej z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby uzyskać uczucie chłodzenia na skórze i orzeźwiający aromat podczas relaksującego masażu.
  • Kąpiel: Dodaj dwie do trzech kropli olejku z jodły balsamicznej do ciepłej kąpieli z solą Epsom, aby uzyskać orzeźwiający aromat, który pomoże Ci zakończyć dzień.
  • Pachnące ozdoby: Nadaj swojemu plastikowemu drzewku czarujący, autentyczny zapach podczas świąt, dekorując je aromatycznymi ozdobami z gliny, z których każda zawiera kroplę olejku eterycznego z jodły balsamicznej.
  • W dyfuzorze: Rozpyl od trzech do pięciu kropli olejku Balsam Fir w swoim domu, aby uzyskać orzeźwiającą, uziemiającą i drzewną atmosferę, szczególnie pasującą do miesięcy zimowych lub ulubionych świąt.

Zabawny fakt

Przez tysiące lat niektórzy mieszkańcy Pierwszych Narodów zamieszkujący regiony, z których pochodzi to drzewo, używali jodły balsamicznej do wielu świętych rytuałów i celów zdrowotnych.

Skąd pochodzi olejek z jodły balsamicznej?

Olejek eteryczny z jodły balsamicznej jest pozyskiwany w Kanadzie w ramach programu Cō-Impact Sourcing®. Olejek z jodły balsamicznej jest wytwarzany przy użyciu tego samego unikalnego, zrównoważonego procesu ekstrakcji, co olejek eteryczny z czarnego świerku. Proces ten obejmuje okrężny proces destylacji, który zmniejsza ilość odpadów, wytwarza energię elektryczną i powoduje 60% mniejszą emisję gazów cieplarnianych niż procesy konwencjonalne.

Czym jest olejek z jodły balsamicznej?

Jodła balsamiczna to wiecznie zielone drzewo pochodzące z Ameryki Północnej, które osiąga wysokość ponad 24 metrów i wytwarza gęste kępy igiełkowatych liści. Jodła balsamiczna, wykorzystywana głównie w przemyśle celulozowym i budowlanym, źle reaguje na zanieczyszczenia i nie jest liczna w miastach, woli rosnąć w bujnych lasach Kanady, gdzie powietrze jest świeże i czyste. Olejek eteryczny z jodły balsamicznej jest destylowany z kory drzewa.

Które olejki eteryczne dobrze łączą się z olejkiem z jodły balsamicznej?

Aromat olejku eterycznego z jodły balsamicznej dobrze komponuje się z innymi zimowymi zapachami: olejkiem goździkowym, olejkiem z daglezji, olejkiem z jodły syberyjskiej i olejkiem z frankincense.

doTERRA Olejek eteryczny z jodły balsamicznej (5ml)

  • A
  • T

 46,00

Brak w magazynie

Shopping Cart