Nowy Testament wspomina, że Babilończycy i Asyryjczycy palili frankincense (kadzidło) podczas ceremonii religijnych. Starożytni Egipcjanie używali żywicy do okładów na skórę ze względu na jej aromatyczny zapach. Ta starożytna wiedza sprawiła, że do dziś używamy Frankincense. Frankincense ma właściwości kojące i działa odmładzająco na skórę. Ten wspaniały olejek jest teraz dostępny także w poręcznej wersji roll-on – Frankincense Touch. Ułatwia to przenoszenie i stosowanie oleju.

Frankincense, król wśród olejków, jest znany ze swojego dobroczynnego wpływu na funkcje komórkowe. Olej ten może przedostawać się do komórek mózgowych. Oznacza to, że olej może chronić komórki przed uszkodzeniami. Olej może również pomóc organizmowi w naprawie uszkodzeń lub wywołać samozniszczenie komórek (apoptozę) w komórkach, które są nie do naprawienia. Stosowany aromatycznie, Frankincens Touch sprzyja uczuciu spokoju, odprężenia, zadowolenia i ogólnego dobrego samopoczucia. Frankincense Touch firmy dōTERRA zawiera wiele składników chemicznych, dzięki czemu jest produktem uniwersalnym.

Frankincense Touch jest już rozcieńczony przez “FCO”, aby zapobiec podrażnieniom skóry.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

  • Nałóż Dotyk Frankincense na dłonie, szyję lub podeszwy stóp, aby uzyskać kojące, rozgrzewające uczucie.
  • Olej nałożony na skórę może zmniejszyć jej niedoskonałości.
  • Masuj wałkiem skronie przez cały dzień, aby utrzymać szczęśliwy nastrój.

Skład Frankincense (kadzidło) Wałek dotykowy

Ten wałek z olejkiem zawiera następujące olejki eteryczne firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

 

doTERRA Frankincense (kadzidło) wałek dotykowy (10ml)

 78,67

Availability: Na stanie

Korzystaj z wszystkich niesamowitych korzyści płynących z Frankincense dzięki łatwemu w użyciu roll-onowi Frankincense Touch.

Shopping Cart
Dotyk FrankincensedoTERRA Frankincense (kadzidło) wałek dotykowy (10ml)
 78,67

Availability: Na stanie