Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Dodaj do butelki z wodą do czyszczenia powierzchni lub użyj jako naturalnego sprayu do pomieszczeń.
  • Rozpylaj rano, aby stworzyć energiczne i pozytywne środowisko.
  • Połącz kilka kropli z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby wykonać odmładzający, orzeźwiający masaż.

 

Jaka jest różnica między olejkiem eukaliptusowym a olejkiem eukaliptusowym cytrynowym?

Olejek eukaliptusowy cytrynowy pochodzi z innego rodzaju drzewa niż olejek eukaliptusowy. Eukaliptus cytrynowy to popularny przydomek tego drzewa, ale jest ono także nazywane gumą cytrynową i gumą z niebieskim nalotem. Pomimo swojej nazwy, eukaliptus cytrynowy nie jest owocem cytrusowym. Podobnie jak mirt cytrynowy i olejek z trawy cytrynowej, ma po prostu cytrynowy aromat.

Jak używasz olejku eukaliptusowego z cytryny?

Olejek eukaliptusowy cytrynowy ma orzeźwiający zapach, który idealnie nadaje się do tworzenia podnoszącej na duchu i ożywiającej atmosfery. Aby czerpać z tego korzyści, możesz dyfuzować Eukaliptus Cytrynowy sam lub z innymi olejkami, które lubisz. Cytronellal i cytronellol to główne składniki chemiczne eukaliptusa cytrynowego, które nadają olejkowi właściwości oczyszczające. Umieść kilka kropli w butelce z wodą w sprayu, aby użyć ich na powierzchniach. Aby uzyskać dodatkową moc, dodaj do butelki z rozpylaczem kilka kropli ulubionego olejku cytrusowego. Możesz też wykorzystać oczyszczającą moc eukaliptusa cytrynowego dla swojej skóry. Dodaj jedną kroplę do płynu do mycia twarzy lub kremu nawilżającego. Jeśli nigdy wcześniej nie stosowałeś eukaliptusa cytrynowego miejscowo, rozcieńcz olejek. Rozcieńczenie olejem, np. frakcjonowanym olejem kokosowym, zminimalizuje wrażliwość skóry.

Olejek eteryczny doTERRA Lemon Eucalyptus (15 ml)

  • A
  • T

 21,33

Availability: Na stanie

Eukaliptus cytrynowy ma właściwości oczyszczające i podnoszące na duchu. Pochodzi z północnej Australii i znany jest ze swojego orzeźwiającego, cytrynowego aromatu.

Shopping Cart
Olejek eteryczny doTERRA Lemon Eucalyptus (15 ml)
 21,33

Availability: Na stanie