doTERRA Olejek eteryczny z drzewa cedrowego (15ml)

 26,00

  Dzięki właściwościom uspokajającym umysł i ciało, ciepły, drzewny zapach olejku eterycznego z drzewa cedrowego sprzyja relaksowi, gdy jest stosowany aromatycznie.

  Na stanie

  Drzewo cedrowe, o ciepłym, drzewnym zapachu, sprzyja wyciszeniu umysłu i ciała. Ten olejek eteryczny ma właściwości pozwalające na stworzenie relaksującego otoczenia, kiedy jest używany w dyfuzorze. Olejek jest używany w wielu masażach ze względu na swoje kojące i relaksujące działanie na ciało.

  Olejek z drzewa cedrowego zawiera wiele rozwiązań dla naszego zdrowia. Olej był już powszechnie stosowany w czasach biblijnych do rozwiązywania problemów zdrowotnych. Cedr pochodzi z zimnego klimatu, kwitnie na dużych wysokościach i dorasta do 33 metrów wysokości. Pomimo swojej wielkości i siły, drzewo cedrowe ma ziemisty zapach, który daje poczucie dobrego samopoczucia i witalności.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Stosuj olejek miejscowo, aby utrzymać czystą i zdrową skórę. Użyj kilku kropli w balsamie do ciała.
  • Drzewo cedrowe może usuwać olejki ze skóry, nie wysuszając jej.
  • Dodaj 1-2 krople do codziennej pielęgnacji twarzy. Dla skóry wrażliwej rozcieńczaj frakcjonowanym olejem kokosowym.
  • Nałóż 1 kroplę na wacik i umieść w szafce. Dzięki temu mole będą się trzymały z daleka.
  • 3-4 krople drzewa cedrowego w dyfuzorze sprzyjają relaksowi i tworzą spokojną atmosferę.

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg