Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Aby wykonać samodzielnie odświeżający spray do pokoju lub łazienki, umieść kilka kropli olejku z białego grejpfruta, bergamotki, lawendy i ulubionego olejku świerkowego w butelce z wodą.
  • Dodaj 1-3 krople Białego Grejpfruta do wody, lemoniady lub herbaty, aby uzyskać przyjemny smak i ułatwić trawienie.
  • Włącz białego grejpfruta do swojej rutyny pielęgnacyjnej, dodając go do swojego ulubionego peelingu lub preparatu złuszczającego.
  • Dodaj kilka kropli Białego Grejpfruta do szamponu, aby uzyskać dodatkowe właściwości oczyszczające i lekki, słodki zapach.
  • Rozpylaj Biały Grejpfrut razem z Daglezją, aby uzyskać orzeźwiającą, energetyzującą i równoważącą atmosferę.

Jaka jest różnica między olejkiem eterycznym z różowego i białego grejpfruta?

Biały grejpfrut i różowy grejpfrut to po prostu różne odmiany tej samej rośliny. Różnica w nazwie pochodzi od koloru owoców, ale mają one podobny skład chemiczny i inne cechy.

Do czego służy olejek grejpfrutowy?

Olejek eteryczny z białego grejpfruta może być stosowany aromatycznie, zewnętrznie i wewnętrznie.

Uroczy, świeży, cytrusowy zapach podnosi na duchu i może być stosowany do tworzenia atmosfery pozytywności i pewności siebie. Dyfuzuj Biały Grejpfrut rano, kiedy przygotowujesz się do dnia lub po południu, kiedy potrzebujesz dodatkowej energii i wsparcia. Możesz też umieścić Biały Grejpfrut w biżuterii z dyfuzorem, aby jego zapach towarzyszył Ci przez cały dzień. Innym sposobem na wykorzystanie go w celach aromatycznych jest zrobienie naturalnego kremu w sprayu lub odświeżacza powietrza.

Głównym składnikiem chemicznym Białego Grejpfruta jest limonen, co oznacza, że olejek ma silne właściwości oczyszczające. Użyj go jako części swojego reżimu czyszczenia lub umieść kilka kropel w zlewie kuchennym, aby nadać mu świeży zapach.

Czy picie grejpfrutowego olejku eterycznego jest bezpieczne?

Innym sposobem korzystania z oczyszczających właściwości grejpfruta jest przyjmowanie go wewnętrznie. Przyjmowany wewnętrznie, Biały Grejpfrut wspomaga zdrowie przewodu pokarmowego i układu trawiennego.* Wspomaga również zdrowy metabolizm.*

Dodaj kilka kropli olejku grejpfrutowego do wody i ciesz się jej smakiem lub dodaj go do smoothie. Możesz też umieścić kilka kropli pod językiem lub zażyć je w kapsułce ziołowej.

Czy grejpfrut jest dobry dla skóry?

Kolejną zaletą właściwości oczyszczających grejpfrutów jest to, że można je stosować na skórę. Dodaj kroplę do swojego płynu do mycia twarzy, aby uzyskać słodki zapach i wzmocnić oczyszczanie! Stosowanie grejpfruta jako elementu wieczornej pielęgnacji skóry zmniejsza widoczność wyprysków i nadaje cerze zdrowy wygląd.

Ponieważ Biały Grejpfrut jest olejkiem cytrusowym, jest wrażliwy na światło. Oznacza to, że powinieneś unikać promieniowania UV przez 12 godzin po zastosowaniu olejku miejscowo. Łatwym sposobem jest zastosowanie samego grejpfruta podczas wieczornej pielęgnacji skóry.

Olejek eteryczny doTERRA z białego grejpfruta (5ml)

  • A
  • T
  • I
  • N

 33,00

Availability: Na stanie

Biały grejpfrut, choć ma inny kolor i jest nieco bardziej zawadiacki, ma wiele takich samych właściwości jak twój zaufany różowy grejpfrut!

Plantendeel: Schil
Extractiemethode: Koud geperst
Aromatische beschrijving: Citrusachtig, fris, fruitig, en licht bitter
Belangrijkste chemische bestanddelen: Limoneen, myrceen

Shopping Cart
Olejek eteryczny doTERRA z białego grejpfruta (5ml)
 33,00

Availability: Na stanie