W mieszance doTERRA Rescuer dla dzieci Copaiba, Lawenda, Mięta Spirytusowa i Zanthoxylum zostały fachowo połączone z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby ukoić skórę i wzmocnić jej odporność, a jednocześnie są wystarczająco łagodne dla skóry wrażliwej. Nałóż Ratownik na nogi, ręce lub ramiona po ćwiczeniach lub długim dniu aktywności fizycznej, aby zapewnić sobie uczucie komfortu i ulgi. Zanthoxylum, olejek eteryczny unikalny dla tej mieszanki firmy DoTERRA, jest znany ze swoich właściwości uspokajających i kojących. Ratownik ma świeży, ale uspokajający zapach, który zapewnia kojące wsparcie i łagodzi emocje.

Aplikacje
– Nałóż Ratownika na zmęczone nogi przed snem lub po wysiłku.
– Nałóż na skronie i tył szyi, aby zmniejszyć uczucie napięcia.
– Wmasuj w ramiona, kark i plecy, aby uzyskać komfortowe i uspokajające doświadczenie.

Podręcznik użytkownika
Użycie aromatyczne: zroluj w dłoni i wdychaj lub podaj na aromatyczne ozdoby wykonane z naturalnego dolomitu lub skały lawowej.

Stosowanie na skórę: Nałóż na wybrane miejsce. Przeznaczone do stosowania pod nadzorem osoby dorosłej.

Ostrzeżenia
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 roku życia. Możliwa nadwrażliwość skóry. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z nim. Nie stosuj w okolicach oczu, uszu wewnętrznych, ust i na obszarach wrażliwych.

doTERRA Ratownik dla dzieci Mieszanka kojąca

  • A
  • T
  • N

 25,67

Availability: Na stanie

Po intensywnie spędzonym dniu zastosuj Kojącą Mieszankę Ratunkową, aby zrelaksować i zmniejszyć uczucie napięcia u rosnących, zmęczonych nóg.

Shopping Cart
doTERRA Ratownik dla dzieci Mieszanka kojąca
 25,67

Availability: Na stanie