doTERRA ZenGest softgels (60szt)

 28,33

  DigestZen® Soft gels Digestive Blend dōTERRA zawiera unikalne połączenie Ginger, Mięta pieprzowakminek, anyż, Kolendra, Tarragon i kopru włoskiego, które pomagają w trawieniu i zmniejszają dyskomfort w żołądku, w kojący, naturalny sposób. Każdy wegetariański żel zawiera 120 mg DigestZen, olejku, który znasz i któremu ufasz, aby zapewnić pełną jakość trawienia.

  Unikalne połączenie imbiru, mięty pieprzowej, kminku, anyżu, kolendry, estragonu i kopru włoskiego zawarte w tych żelach łagodzi dolegliwości trawienne i inne dolegliwości żołądkowe. Wszystkie te olejki eteryczne zostały połączone w mieszance ZenGest, która znajduje się w wegetariańskich żelach ZenGest. Miękkie żelki ułatwiają przyjmowanie kojących olejków i mogą być używane w podróży.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Instrukcja użytkowania*

  Przyjmuj 1 pastylkę jeden lub więcej razy dziennie, w zależności od potrzeb, popijając wodą.

  Składniki ZenGest softgels
  Ginger
  Mięta pieprzowa
  Kminek
  Anise
  Kolendra
  Terragon
  Koper włoski
  Oliwa z oliwek
  Skrobia kukurydziana
  Gliceryna
  Carrageenan
  Maltitol
  Woda oczyszczona
  Ostrzeżenia

  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Jeśli jesteś pod opieką lekarza, najpierw skonsultuj się z nim.
  Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu.

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg