Czy nosisz w sobie ciężar, który z czasem staje się coraz cięższy? Czy lepiej będzie, jeśli po prostu odpuścisz i będziesz mógł stawić czoła przyszłości wolnej od gniewu i poczucia winy? Kiedy będziesz gotowy, by ruszyć dalej, mieszanka olejków eterycznych z drzewa i ziół Forgive Renewing Blend pomoże ci odkryć wyzwalające działanie przebaczenia, zapomnienia i ruszenia dalej. Dzięki tej kompozycji każdy poranek rozpoczynaj z ulgą i zadowoleniem.

Przebaczenie jest specjalnym olejem, którego każdy potrzebuje od czasu do czasu, aby uwolnić swoje serce od ciężaru. Nasze serca są łamane kilka razy, ale dopiero wtedy mogą się powiększyć. Za każdym razem możemy zacząć od nowa, dać sobie nowe możliwości i wykorzystać je. Przebaczenie to największy dar, jaki możesz sobie dać. Przebaczenie sobie i innym jest kluczem do większej wolności i szczęścia w twoim życiu. Wolność, ponieważ uraza lub żal blokują cię i zatrzymują twoją energię. Szczęście, ponieważ miłość do siebie i innych sprzyja otwartym relacjom, pozwalając ci być bardziej sobą i cieszyć się sobą.

Rozcieńcz olejek frakcjonowanym olejem kokosowym, aby uniknąć podrażnień skóry.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

  • Kilka kropli Forgive w dyfuzorze podczas medytacji może pomóc uwolnić się od gniewu i poczucia winy.
  • W ciągu dnia stosuj olejek w punktach serca i na sercu, aby zapewnić sobie poczucie ugruntowania i zadowolenia.
  • Używaj olejku w ciągu dnia, w zależności od potrzeb, aby przeciwdziałać negatywnym emocjom, które mogą pojawić się w niepożądanych sytuacjach.

Skład Mieszanki Odnawiającej Przebaczenie

Ten olejek składa się z następujących olejków eterycznych firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Forgive Mieszanka Odnawiająca (5ml)

 35,33

Availability: Na stanie

Świeży, drzewny aromat mieszanki Forgive Renewing Blend pomaga zwalczać emocje gniewu i poczucia winy. Sprzyja też wyzwalaniu uczucia zadowolenia, ulgi i cierpliwości.

Shopping Cart
PrzebaczeniedoTERRA Forgive Mieszanka Odnawiająca (5ml)
 35,33

Availability: Na stanie