Czy nosisz brzemię, które z czasem staje się coraz cięższe? Czy lepiej byłoby po prostu odpuścić i stawić czoła przyszłości wolnej od gniewu i poczucia winy? Kiedy jesteś gotowy, aby ruszyć dalej, Forgive Renewing Blend – mieszanka olejków eterycznych z drzew i ziół pomoże Ci odkryć wyzwalające działanie przebaczenia, zapomnienia i ruszenia dalej. Z tą kompozycją rozpocznij każdy poranek z ulgą i zadowoleniem.

Przebaczenie jest specjalnym olejem, którego każdy potrzebuje od czasu do czasu, aby uwolnić swoje serce od ciężaru. Nasze serca są kilka razy złamane, ale dopiero wtedy mogą stać się większe. Za każdym razem możemy zacząć od nowa, dać sobie nowe możliwości i jak najlepiej je wykorzystać. Przebaczenie jest największym darem, jaki możesz sobie podarować. Przebaczenie sobie i innym jest kluczem do większej wolności i szczęścia w twoim życiu. Wolność ponieważ resentyment lub żal blokuje cię i zatrzymuje twoją energię. Szczęście, ponieważ miłość do siebie i innych sprzyja otwartym relacjom, pozwalając ci być bardziej sobą i cieszyć się sobą.

Rozcieńczyć olej frakcjonowanym olejem kokosowym, aby zapobiec podrażnieniom skóry.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Kilka kropli Forgive w dyfuzorze podczas medytacji może pomóc uwolnić uczucia gniewu i winy.
 • W ciągu dnia nanieś olejek na punkty pulsacyjne i serce, aby poczuć się uziemionym i zadowolonym.
 • Stosuj olejek w zależności od potrzeb przez cały dzień, aby przeciwdziałać negatywnym emocjom, które mogą wynikać z niepożądanych sytuacji.

Skład Mieszanki Odnawiającej Przebaczenie

Olejek ten składa się z następujących olejków eterycznych firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Forgive Renewing Blend (5ml)

  32,33

  Świeży, drzewny aromat mieszanki Forgive Renewing Blend pomaga przeciwdziałać emocjom gniewu i poczucia winy. Promuje również wyzwalające uczucia zadowolenia, ulgi i cierpliwości.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal