Zielona Mandarynka (Green Mandarin) to jeden z nowszych olejków eterycznych firmy DoTERRA. Dzięki emocjonalnie podnoszącemu na duchu i błogiemu zapachowi, Zielona Mandarynka jest wyjątkowa wśród olejków cytrusowych. Olej ma wiele zastosowań. Owocowy aromat ma subtelny kwiatowy podtekst, dzięki czemu może być stosowany jako perfumy osobiste.

Korzyści, jakie ten olejek przynosi skórze i włosom, są podobne do korzyści, jakie daje Melaleuca (drzewo herbaciane). Zielona mandarynka jest znana ze swoich właściwości uspokajających układ nerwowy i wspomagania funkcji trawiennych, odpornościowych i oddechowych.

Więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania Olejek z zielonej mandarynki *

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.
Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Olejek eteryczny z zielonej mandarynki (5ml)

 47,00

Availability: Na stanie

Olejek z zielonej mandarynki jest jednym z nowszych olejków firmy DoTERRA. Orzeźwiający aromat ma wiele korzyści, zarówno wewnętrznych, jak i dla skóry i włosów.

Shopping Cart
Zielona mandarynkadoTERRA Olejek eteryczny z zielonej mandarynki (5ml)
 47,00

Availability: Na stanie